پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
‍ شهردار خرم آباد:
محمد شریفی مقدم از برگزاری روز جهانی بدون خودرو در یکم مهرماه برابر با ۲۲ سپتامبر در شهر خرم آباد خبر داد .

 به گزارش گیتی آنلاین ، شهردار مرکز استان گفت: سه شنبه یکم مهرماه، روز جهانی بدون خودرو همزمان با شهرهای جهان در شهر خرم آباد برگزار می شود .

محمد شریفی مقدم افزود: روز جهانی بدون خودرو تقریبا دوسالی می شود که در ایران مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و هدف آن ترویج حمل و نقل عمومی، دوچرخه سواری و پیاده روی در بین آحاد مردم است .

وی بیان داشت : با توجه به دستورالعملی که از مرکز به ما ابلاغ شده  و مکاتباتی که با فرماندار محترم خرم آباد و شورای تامین استان داشتیم مقرر گردیده روز یکم مهرماه برابر با ۲۲ سپتامبر بلوار دریاچه کیو حد فاصل میدان شهردار ساکی تا درب جنوبی صدا و سیما از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شب مسدود و مختص پیاده روی و دوچرخه سواری شود.

محمد شریفی مقدم تاکید کرد: این پویش با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت می گیرد و امیدواریم روزی برسد که شاهد رفت و آمد خودروهای تک سرنشین نباشیم و همشهریان عزیز جهت پیمایش مسیرهای نزدیک به محل کار و منزل از دوچرخه استفاده و تا جایی هم بتوانند بصورت پیاده روی مسیر را طی نمایند .

گفتنی است جهت اجرای پویش روز جهانی بدون خودرو جلسات متعددی با حضور شریفی مقدم شهردار خرم آباد ، علیرضا خاوری حراست شهرداری ، بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی ، حمید یاری رئیس هیئت دوچرخه سواری خرم آباد و رضا ابراهیم فعال فرهنگی و دارنده جایزه فداکاری در محیط زیست استان برگزار گردیده که در تمام جلسات مدیر مسئول هفته نامه "چی دا "حضوری فعال داشته است .

خبرنگار :  مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: