پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:با وجود تحریم ها و کاهش درآمدهای کشور به استان توجه ویژه‌ای شده است.
گیتی آنلاین _ به نقل از ض روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی" استاندار" در دیدار با معاون امور مناطق و استان های سازمان برنامه و بودجه گفت: برای کاهش فاصله استان با سایر بخش های کشور، باید تلاش مضاعف و جدی انجام شود و تخصیص اعتبارات، تحقق اهداف را تسریع و نزدیک می کند.

موهبتی گفت: خوشبختانه برغم شرایط و تحریم ها و کاهش درآمدها به استان توجه ویژه‌ای شده است.

استاندار با بیان وضعیت و پیشرفت طرح و پروژه های استان، گفت: امیدوارم با همت جمعی بتوانیم استان را به شرایط شایسته آن برسانیم.

نعمتی معاون امور مناطق و استان های سازمان برنامه و بودجه در این دیدار گفت: بزودی تخصیص اعتبارات استان در بخش طرح های ویژه استان، توازن ملی، پروژه ها از محل ۳ درصد درآمدهای نفت انجام می شود و با این روند، پروژه های ناتمام در حوزه های زیرساختی، ورزشی و... به اتمام می رسند.

نعمتی با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان از جمله استان هایی است که تا سال ها باید دولت به آن توجه خاص کند تا به وضعیت مطلوب برسد، گفت: در بحث لایحه بودجه ۱۴۰۰ نیز نگاه ویژه‌ای به استان معمول شده است.

این مقام گفت: استان سیستان و بلوچستان استان حساس و مهمی است و همه بخش های سیاستگذاری و تصمیم گیری کشور به آن توجه دارند.

نعمتی با بیان اینکه استان در همه حوزه ها تبدیل به کارگاه شده است گفت: اینکه شما بیش تر از مدیران استان تلاش دارید و جلوتر از مدیران هستید فراتر از بحث مدیریت، و در واقع نوعی ولایت در حوزه مسوولیت است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: