پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سند ۳۱موقوفه در استان به نام موقوفات صادر شده است.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان وبلوچستان ،مدیرکل اوقاف خیریه استان  از اخذ ۳۱ سند موقوفه در استان خبر داد.

وی افزود، با بیان اینکه نگاه سازمان اوقاف و امور خیریه به عملیات تثبیت مالکیت موقوفات یک نگاه قهری نیست، در نخستین و مهمترین گام، عملیات تثبیت موقوفات به کمک نهادهایی مانند اداره کل ثبت اسناد و ادارات تابعه در شهرستان‌ها عملیات ثبتی موقوفات انجام می‌شود.

 وی  از برگزاری طرح تشویق حافظان قرآن کریم در تاریخ ۲۲شهریور خبرداد و تصریح کرد:  مهم‌ترین هدف طرح تشویقی، ایجاد انگیزه در میان حافظان قرآن کریم برای تثبیت و ارتقای محفوظات و نیز ایجاد انگیزه برای حفظ و انس هرچه بیشتر با قرآن کریم است

این مسئول اظهار کرد:کلیه حافظانی که در آزمون کتبی اداره کل ارشاد اسلامی نمره قبولی را کسب نموده اند مجاز به شرکت در آزمون طرح تشویق حافظان قرآن کریم این اداره کل بوده اند آمار شرکت کنندگان در آزمون حفظ قرآن کریم استان سیستان وبلوچستان ۴۰۰ نفر بوده که با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و سیستم نوبت دی  انجام شده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: