پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
زاهدان-نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دوران پر افتخار و سراسر موفقیت هشت سال دفاع مقدس نشات گرفته از قیام عاشورا حسینی(ع) است.
گیتی آنلاین_ به نقل از  ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان با بیان اینکه عاشورا پیروزی اراده حق بر باطل بود، اظهارداشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و شکوه ایستادگی یک ملت در مقابل زورگویان است.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه تقابل جبهه حق علیه باطل از زمان حضرت آدم بوده و همچنان تداوم دارد، گفت: دشمن زمانی دست از کینه توزی برخواهد داشت که تسلیم خواسته‌های او شویم که این جز غارت کشور و ذلت مردم نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان افزود: درس عاشورا ایستادگی، مقاومت، پایداری در برابر آرمان‌ها، آزادی و استقلال کشور است هرچند با هزینه‌هایی همراه خواهد بود اما نتیجه آن عزت و سربلندی است.

حجت الاسلام و المسلمین محامی تاکید کرد: هم‌اینک جنگ دشمن فرهنگی بوده لذا با تهاجم و شبیخون فرهنگی درصد تحقق اهداف شوم خود است که در این مسیر آموزش و پرورش را به دلیل تربیت نسل آینده مورد هدف قرار داده است.

امام جمعه زاهدان با ابراز گلایه‌مندی از سند ۲۰۳۰ گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب غربی‌ها با اجرای این سند بدنبال جنگ فرهنگی هستند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) یک نهضت فرهنگی و سترک بود، گفت: این قیام بزرگ جدا از درگیری نظامی سراسر درس در امور فرهنگی نظیر عزت، غیرت، شهامت، اخلاق، ولایت مداری، صبر، ایثار و مقاومت بود.

وی با اشاره به لزوم دفاع متقابل با دشمن در عرصه‌هایی که دشمن مورد هدف قرار داده از جمله امنیت، اقتصاد، سلامت و وحدت عنوان کرد: برای تامین امنیت باید تجهیزات نظامی و دفاعی، نیروهای رزمنده و قوی و با مهارت داشته باشیم و در حوزه اقتصاد باید با اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی و بهره‌گیری از متخصصان داخلی، اصلاح الگوی مصرف و کم کردن فاصله طبقاتی و گسترش فرهنگ کمک مومنانه، توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محامی ادامه داد: اگر می‌بینیم که دشمن وحدت را نشانه گرفته باید با تقویت وحدت، از تشنج و التهاب در جامعه به هر بهانه دینی، مذهبی، قومی، جناحی و سیاسی بپرهیزیم و جو جامعه را آرام نگه داریم تا همه در آرامش خاطر با اتحاد و انسجام در راه اصلاح خودشان، دین، آرمان‌شان و در حفظ عزت و استقلال کشور بایستند.
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ادامه داد: باید از شائبه ایجاد اختلاف، تقرقه و تشنج پرهیز کرد و حواس‌مان باشد که ممکن است فردی ناخواسته و بدون توجه آب به آسیاب دشمن بریزد.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: امیدوارم خداوند قوت، قدرت و بصیرت کامل عنایت کند تا دشمن و توطئه‌هایش را درست بشناسیم و آن قدر قوی باشیم تا بتوانیم مقابله کنیم و راه عزت و افتخار شهدا و امام شهدا را ادامه دهیم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: