پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آغاز مدارس تاکنون ۷۰درصد دانش آموزان سیستان و بلوچستان در کلاس درس حاضر شدند.
گیتی آنلاین_ به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست با اصحاب رسانه گفت: اجباری بر حضور دانش آموزان در مدارس نیست ولی تاکید ما بر حضور آنهاست.

رخشانی به تدریس مجازی و استفاده از شبکه شاد اشاره کرد و گفت: 90درصد دانش آموزان استان از فضای اینترنتی شبکه شاد استفاده می کنند.

وی در ادامه به آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اشاره کرد و گفت: حذف جذب بومی گزینی از انتقادات ماست که در این زمینه مکاتباتی با دستگاههای متولی داشتیم.

رخشانی با اشاره به کمبود ۳هزار نیروی خدماتی در استان افزود: در یکسال گذشته ۴۷میلیارد تومان بابت مطالبات معلمان قرارداد معین کار، سرباز معلم و حق التدریس ها پرداخت شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به شایعاتی مبنی بر ابتلا تعدادی دانش آموزان به کرونا گفت: تا کنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا در مدرسه اتفاق نیفتاده و ۱۵نفری که به این ویروس مبتلا شدند از قبل از ورود به مدرسه تست شدند و از ورود آنها به مدرسه جلوگیری شده است.

وی همچنین به ابتلای تعدادی از معلمان به کرونا اشاره کرد و گفت: تعداد انگشت شماری از معلمان به کرونا مبتلا شدند که از حضور آنها به مدارس جلوگیری شده و فوت یکی از معلمان نیز براثر سکته قلبی بوده است.

رخشانی اعلام کرد: والدین هر کجا که نقصی در رعایت موارد بهداشتی مشاهده کردند به سامانه 101042 پیامک کنند تا پیگیری جدی صورت بگیرد.ظ
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: