پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
تاریخ تولد:1345
محل شهادت: عملیات خیبر جزیره مجنون
تاریخ شهادت: 22 اسفند 1362
بخشی از وصيتنامه شهيد حميدرضا نهاوندي
آنان كه در راه خدا كشته شدند،خدا هرگز رنج و اعمالشان را ضايع نگرداند. شهادت عشق است و حالا شما ما را از معشوق مي ترسانيد.
سپاس خداوندي را كه بزرگتر ازآن است كه بتوان وصفش كرد و درود بر محمد و آل محمد (ص)كه برگزيده خداست و سلام بر امام امت خميني كبير،اين اسوه زمان.امامي كه فرياد جهانخواران را در سينه هايشان خفه كرد و سلام بر امت هميشه بيدار و در صحنه حاضر.
خداوندا مرا ببخش كه نتوانستم برايت بنده اي مفيد و عابد باشم،خدايا بندهاي نفساني را از پاهايم باز كن تا بهتر بتوانم تو را بشناسم.
معبودم الله،مكتبم اسلام،حزبم حزب الله و رهبرم روح الله
خداوند را سپاس مي گويم كه مرا در اين برهه از زمان بدنيا آورد و به من توانايي داد تا در صف جندالله قرار گيرم.چه معامله اي از اين بهتر كه خون بدهي و خونبهايت قرب خدا باشد تا نزد پروردگارت روزي بخوري و با ائمه اطهار باشي و از آتش دوزخ رهايي يابي و در بهشت و در نعمت هاي الهي غوطه ور باشي،مگر اين مقام را به غير از راه شهادت مي تواني كسب كني.
اكنون باز يوم الله ديگري است،حماسه عاشوراي 60 هجري تكرار شده است،حسين زمان ما خميني نداي هل من ناصر ينصرني را سر داده است.
انيك ما مي گوئيم حسين جان اگر در آن فضاي داغ و خونين جز عده اي معدود كسي تو را ياري نكرد و نداي تو را لبيك نگفت ما پيروانت در فضاي گرم و خونين ايران زمين،دست مردانيگی مشت كرده و به نداي غريبت لبيك مي گوئيم.
اي امت شهيدپرور!از خداوند بخواهيد كه خداي نكرده به خاطر ماديات اين دنياي پست از امام و حسين زمان خميني بت شكن دست برنداريد.امت شهيدپرور تنها راهي كه ما مي توانيم خدا را از خود راضي كنيم زير پا گذاشتن هواهاي نفساني به خاطر خدا و كوشش در راه اسلام است.
برادران و خواهرانم وحدت را فراموش نكنيد كه راه نابودي اين انقلاب تفرقه است.ما بايد سختيهاي انقلاب را به خاطر خدا تحمل كنيم و به دنبال راحتي نگرديم،زيرا خداوند فرموده است كه در اين دنيا براي انسان راحتي نيست و ما انسان را در سختي آفريديم.خداي نكرده يك وقت نشود كه ماانقلاب را فراموش كنيم،كه خداوند از مومنين پيمان گرفته است كه آنها در مقابل ظالمان بايستند و ياور مظلومان باشند.
پدر و مادر عزيزم و ديگر خويشاوندان اميدوارم مرا حلال كنيد.پدر و مادر شما خيلي برايم زحمت كشيديد و من نتوانستم دين خود را نسبت به شما ادا كنم.همسرم نيز همينطور خواهران و برادرانم!اميدوارم كه راه امام را برويد و هدفتان فقط اسلام باشد.
وقتتان را به بطالت نگذرانيد و با خدا ارتباطتان را زياد كنيد.مساجد و اجتماعات مذهبي را ترك نكنيد و با صبر و خوشحالي و خنده رويي خودتان پوزه منافق صفتان را به خاك بماليد.
از مادر و برادران و خواهرانم مي خواهم كه در تربيت كودكان خود حداكثر سعيشان را بكنيد و از برادران هم درسم،از طلبه ها و همه دوستان مي خواهم كه راه امام را رها نكنيد و ارتباط خودتان را با خداوند بيشتر كنيد و در پايان از همه شما مي خواهم كه مرا حلال كنيد و بعد از شهادتم مرا از اعمال خير خود بي نصيب نگذاريد و نيز مي خواهم كه تا حد امكان تمام مستحبات كفن و دفن و دعاها و نمازهاي مستحبي ميت را برايم به جا آوريد مخصوصاٌ هميشه مرا از ثواب قرآن نصيبي بدهيد.
پدر و مادرم از خداوند برايم طلب مغفرت بخواهيد و از همسرم مي خواهم كه اگر بچه دار شديم در تربيت فرزندمان حداكثر سعي و كوشش خود را بكند.

بنده خدا-حميدرضا نهاوندي-62
من واژه بغض در گلو پنهانم           ديباچه قصه هاي بي پايانم
گفتي كه به انتظار وصلم بيني        صد سال در انتظار تو مي مانم

کمیته_فضای_مجازی_کنگره_شهدای_لرستان
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: