پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
با پایان فاز دوم فیلمبرداری؛
مستند «آب من را با خود بُرد» به کارگردانی «حسن قهرمانی» در آخرین مراحل تولید قرار دارد. این فیلم که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود، مستندی درباره‌ی یک مادر شهید است که بعد 36 سال در پی محل دفع فرزند شهیدش است.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «آب من را با خود بُرد» که فیلمبرداری آن از سال گذشته در منطقه شوش، روستای سیدرضی و مسیر اردبیل به خوزستان آغار شده بود، در مردادماه 99 با فیلمبرداری فاز دوم آن در روستای قره‌تپه اردبیل به پایان رسید.

این فیلم هم‌اینک در آخرین مراحل تدوین قرار دارد و گروه تولید در تلاش است تا مقدمات حضور و نمایش آن در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت را فراهم آورد.

در خلاصه موضوع مستند «آب من را با خود بُرد» آمده است: «مادری بعد از ۳۶ سال بی‌خبری، محل دفن فرزند شهیدش را در خوزستان، شهر شوش و روستای سیدرضی پیدا می‌کند. او برای انتقال پیکر فرزندش راهی محل می‌شود و...»

عوامل تولید این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: حسن قهرمانی، تحقیق و پژوهش: هنگامه مظاهری، فیلمبرداران: سجاد دادپور، رضا عیسی‌پور، تدوین و صداگذاری: رضا گنجه، با حضور مادر شهید بالااوغلان عباس‌زاده، تهیه‌کننده: حسن قهرمانی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: