پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
یک نمایشگاه متفاوت از نقاشیخط در گالری سرزمین هنر؛
نمایشگاه انفرادی نقاشیخط «و عشق تنها عشق» با آثاری از دکتر ابراهیم الفت در گالری سرزمین هنر برگزار می شود.
نمایشگاه متفاوتی از نقاشیخط با عنوان «و عشق تنها عشق» در گالری سرزمین هنر برگزار میشود؛نمایشگاهی که تلفیق هنر دکوراتیو و هنر فاخر است.
تمام آثار این نمایشگاه،لایت باکس(نوری) بوده و نور موجود در گالری،فقط نور داخل تابلوهاست؛درحالت عادی،تمام تابلوها سفید بوده ولی زمانیکه نور تابلوها روشن میشود دنیایی از کلمات رنگی را میتوان دید.
این نمایشگاه،بیست و دومین نمایشگاه هنری دکتر ابراهیم الفت است؛پزشک هنرمندی که علاوه بر پزشکی،مدت ۳۰ سال بصورت حرفه‌ای مشغول کار خوشنویسی و نقاشیخط بوده و در کارنامه خود موفقیتهای بزرگی چون حضور در حراجهای هنری بین‌المللی کریستی و ساتبی و بونامبز  را دارد و اولین مجری لایت‌باکس در کالیگرافی و مبدع فرم گرافیکی موجی(ویو) است؛آثار وی را در موزه‌ برایتن انگلیس،موزه مالزی و موزه واشنگتن هم میتوان دید.
اما توضیح هنرمند در مورد این نمایشگاه،قابل توجه بود:
همواره درباره عشق،ادیبان و صاحبان قلم،حرفهای بسیار گفته اند، که هرکدام در نوع خود در خور توجه است؛آنچه در بین عموم رواج یافته رنگ عشق،رنگی سرخ و خونین است؛ لکن من همواره رنگ سفید را برای آن متصور می شدم. رنگی پاک و بی آلایش و الهی ، رنگی که برای من نمودی از هنر نیز هست هنری پاک و خالص که منشا آن،هنرمند عالم ، خداست. آثار نمایشگاه " و عشق تنها عشق " در نگاه اول شاید همه سفید بنمایند ولی برای من،هر اثر این نمایشگاه ،بیانگر دیدگاه متفاوت انسانهاست ، آثاری که نور ،هویت پنهان آنها را آشکار کرده و رنگ باطن آنها را برای همگان آشکار می نماید.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: