پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۸۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
مدیر زندان تربت جام در راس هیاتی با آریامنش مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار کرد
همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی و گرامیداشت هفته جهانی سوادآموزی و در راستای تعامل و توسعه فعالیتهای سوادآموزی ویژه زندانیان ،  مدیر و مسئولین زندان،  رئیس اداره سواد آموزی و مدیر مرکز خاتم الانبیاء زندان با مدیر آموزش و  پرورش این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه علی بیات مدیر زندان تربت جام ضمن  تبریک انتصاب مدیریت جدید و قدردانی از تلاشهای انجام شده و ایجاد بستری مناسب در راستای کمک به زندانیان کم سواد و بیسواد ، افتتاح مرکز سواد آموزی زندان در سال97 را که با حضور معاون اداره کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت نقطه عطفی در خصوص آموزش مدون در زندان ذکر کرد.
وی با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه جهاد کشاورزی ، اداره سواد آموزی و زندان در راستای آموزش های فنی و حرفه ای، این اقدام را نیز از توفیقات مجموعه زندان دانست که توانسته بستری مناسب در آموزش و اشتغال زندانیان فراهم نماید .
 در ادامه مدیر آموزش و پرورش نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری و آرزوی سلامت و ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از جهان و جامعه اسلامی از حضور گرم و صمیمانه مدیر و مسئولین زندان در آموزش و پرورش قدردانی کرد و گفت: تعلیم و تربیت وظیفه انسانی و اسلامی هر شخصی است و بسیار خرسندیم که توانسته ایم با حضور همکارانی توانمند و مخلص بخشی از وظیفه خود را ویژه زندانیان به نحو مطلوبی به انجام رسانیم و در این راه از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نخواهیم بود .
محمود آریامنش با بیان اینکه مرکز سواد آموزی زندان یکی از مراکز موفق در سطح استان و شهرستان است گفت: علاوه بر فعالیتهای سواد آموزی ، دوره های آموزش فنی و حرفه ای نیز در آن فعال می باشد و امیدواریم با تعامل و روحیه جهادی که در هر دو مجموعه وجود دارد، نتایج ثمر بخشی را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود.
 در پایان این دیدار  از نمایشگاه توانمندی مراکز یادگیری سواد آموزی که در محل اداره سواد آموزی شهرستان برپا شده ، بازدید بعمل آمد

خبرنگار: فرزین رشتی
نویسنده:علیرضا فیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: