پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۹۰۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
‍ رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد:
رستم کوشکی در یکصد و هفدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد که با سه دستور کار بررسی وضعیت شهربازی کیو ، فضای سبز و تنظیف برگزار شد در صحن علنی، بیان داشت: ما از جناب شریفی مقدم شهردار خرم آباد نیرو نمی خواهیم بلکه انتظار کار و عملکرد داریم .
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به رشادت ها و دلاوری های عزیزان شاهد و ایثارگر گریزی زد و گفت: اگر امروز آرامش و آسایشی وجود دارد بواسطه بزرگواری و از خودگذشتگی عزیزان شاهد و ایثارگری است که همواره منشا خیر و برکت بوده و هستند .

رستم کوشکی به مشکلات اقتصادی قشر ضعیف جامعه ورودی اجمالی کرد: متاسفانه مدتی است به دلیل بی تدبیری و عدم مدیریت صحیح و با برنامه ریزی های نامناسب، تورم در کشور بیداد می کند و این تورم افراد ضعیف جامعه را ضعیف تر کرده ؛ انتظار داریم از مسئولین و کسانی که می توانند اثرگذار و دخیل باشند با برنامه ریزی های ارزشمند و علمی ، آرامش را به مردم بویژه قشر ضعیف جامعه برگردانند . 

باتجربه ترین عضو دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد تاکید کرد: ما دلسوزان شهر هستیم و آمادگی هرگونه تعامل ، وحدت و برادری را با مدیران ارشد شهرداری جهت رفع مشکلات شهر داریم و اگر صحبتی می شود از روی حب و بغض نیست بلکه برای بهبود شرایط و توسعه خرم آباد است و انتظار ما از شهردار چیزی فراتر از عملکرد کنونی است .

وی خرم آباد را شهر هزار چشمه برشمرد و خاطرنشان ساخت: با اینکه خرم آباد به شهر هزار چشمه معروف است و ظرفیت های آبی فراوانی دارد ولی متاسفانه فضای سبز آن در شان مردم نجیب این دیار نیست و در بحث مبلمان شهری نیز با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم .

رستم کوشکی شفاف بیان کرد: چرا با وجود گذشت ۸ ماه هنوز شهربازی کیو به بهره برداری نرسیده و کوتاهی زیادی در این مسیر صورت گرفته؟  شهردار، مدیر عامل فضای سبز و  سرمایه گذار موظف هستند ظرف مدت ده روز این پروژه را فعال کنند و نتیجه را به اعضای شورا گزارش دهند .

وی پس از ورود به معضلات شهر در حوزه خدمات شهری ، اذعان داشت : در این روزهای کرونایی، بهداشت مهمترین مسئله است و در نظر بگیرید اگر یک شبانه روز زباله ها در سطح شهر جمع آوری نشوند با چه فاجعه ای مواجه خواهیم شد. هر چند جناب علیرضایی دارد وظیفه اش را بدرستی انجام می دهد و هر زمان از شبانه روز در دسترس است ولی نیروهای مناطق هم باید پای کار باشند و همکاری بی دریغ داشته باشند .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد جمله ای زیباشناسانه بیان کرد: ما باید کاری انجام دهیم که بماند نه اینکه کاری کنیم تا بمانیم ، باید به گونه ای کار کنیم که فرصت مناسب برای کسانی که در آینده جایگزین ما خواهند شد ، فراهم شود .

نگارنده نیز به عنوان یک خبرنگار تخصصی در حوزه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر خرم آباد بر این باور هستم که مدیریت رستم کوشکی بر شورا نوید روزهای خوش است زیرا از زمان مدیریت کوتاه وی ، معضلات و مشکلات شهر بصورت کلیپ پخش و با همفکری مدیران ارشد شهرداری تجزیه و تحلیل و کارهای مغفول و بر زمین مانده در صحن علنی مطرح می شوند؛ شورای شهر پس از سالها از تک بُعدی بودن خارج شده و دیگر مختص بررسی نامه های مردمی و شهرداری نیست ؛ انشاءالله  در روزهای آتی به تجزیه و تحلیل نوع مدیریت رستم کوشکی خواهیم پرداخت تا بدانیم چگونه تجربه به کمک علم می آید و شهر دچار تحول می شود.

 خبرنگار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: