پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۹۰۹
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت :

 متن پیام به این شرح است

بسمه تعالي

با سلام و احترام

فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضتهای آزادی بخش جهان گردیدو اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا... امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان ، می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید..

اینجانب از طرف خودم و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر خرم آباد  فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای «مدظله تعالی» ، نیروهای نظامی و انتظامی ، ارتشیان سرافراز ،سپاه پاسداران همیشه پیروز ، بسیجیان عزیز و ولایتمدار و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی تبریک عرض نموده، یاد و خاطره همه ایثارگران ، ‌جانبازان و رزمندگان را گرامی می داریم و به روان پاک شهداء درود
 می فرستیم.


                          رستم کوشکی 
           رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد

انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: