پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
میلاد ماهان راد تهیه کننده مطرح موسیقی عنوان کرد:
میلاد ماهان راد تهیه کننده مطرح موسیقی از فرآیندهایی که موجب فاصله مردم و هنرمندان موسیقی در سطح جامعه می شود، انتقاد و با افزایش قیمت بلیط کنسرت ها مخالفت کرد.
یک تهیه کننده مطرح موسیقی با انتقاد از فرایندهایی که موجب فاصله مردم و هنرمندان موسیقی در سطح جامعه می شود، از تلاش ویژه برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیط های کنسرت و استفاده از راهکارهای دیگر خبر داد.
میلاد ماهان راد، ضمن بیان این مطلب که هنرمندان همواره در کنار مردم و با مردم بوده و این موضوع مهم ترین ویژگی این قشر در طول سال های سخت اقتصادی مردم بوده است، افزود: به نظر می رسد استراتژی اصلی مؤسسات موسیقی بایستی تلاش برای یافتن راهکاری جدی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت بلیط کنسرت ها به منظور همراهی مردم در شرایط سخت کرونایی باشد.
عضو مجمع صنفی تهیه کنندگان آثار موسیقی، ادامه داد: در این که قیمت بلیط های کنسرت در طول سال های اخیر به هیچ وجه متناسب با سایر هنرهای مشابه افزایش نیافته و نرخ نسبتاً ثابتی را در طول سال های اخیر داشته شکی وجود ندارد، اما به نظر برخی از تهیه کنندگان موسیقی، افزایش قیمت بلیط کنسرت به عنوان یکی از فضاهایی که حال بهتری برای مردم ایجاد می کند، در شرایط کرونایی و بحران اقتصادی ناشی از کرونا که مردم و هنرمندان بطور مشترک با آن درگیر هستند، راهکار درستی برای این صنعت مهم نیست.
وی با اشاره به یافتن راهکارهای دیگری همچون برگزاری در فضاهای باز و بزرگ تر به منظور کاهش هزینه های مترتب بر برگزاری به منظور امکان ادامه فعالیت این صنعت نیز تأکید کرد و اظهار امیدواری کرد مجموعه تهیه کنندگان مطرح موسیقی با همکاری مشترک و ایجاد هم افزایی با مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، راهکاری جدی و جدید برای برگزاری کنسرت ها در زمان مقرر و ترجیحاً بدون افزایش قیمت بلیط اتخاذ کنند.
لازم به توضیح است، میلاد ماهان راد، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری لیما می باشد که تهیه کنندگی هنرمندانی چون رضا صادقی، علی یاسینی، دایان و ... را بر عهده دارد و از رکورداران برگزاری کنسرت هنرمندان ایرانی در داخل و خارج از کشور می باشد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: