پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۹۳۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
دکتر محسن رضایی در مراسم کلنگ‌زنی ساخت واحدهای مسکونی شهرستان کارون:
با حضور دکتر محسن رضایی در منطقه محروم کوت عبدالله، کلنگ احداث واحدهای مسکونی در شهرستان کارون به زمین زده شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، غروب روز دوشنبه۳۱ شهریورماه با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیین کلنگ‌زنی احداث ۶۱ واحد مسکونی برای آسیب دیدگان آبگرفتگی دیماه ۹۸شهرستان کارون برگزار شد.
 
در این مراسم، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن دیدار و گفتگو با اهالی منطقه کوت عبدالله از سازمان بسیج سازندگی و سپاه حضرت ولیعصر(عج) منطقه خوزستان به خاطر توجه به محرومان و ساخت واحدهای مسکونی برای آسیب دیدگان قدردانی کرد.
 دکتر محسن رضایی گفت: وظیفه اساسی ما پاسداران، پاسداری از اسلام است. پاسداری از اسلام یعنی پاسداری از مردم و پاسداری از کیان ایران اسلامی، پاسداری از ناموس و شرف آحاد ملت. ما خدمتگزاری به مردم را تکلیف الهی می‌دانیم. هرجا که دولت و نهادهای دیگر کم می‌آورند با این که وظیفه ی قانونی ما نیست ولی از نظر دینی و شرعی وظیفه خودمان می‌دانیم که به کمک مردم بیاییم.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مردم، صاحبان اصلی حکومت و مستضعفین صاحبان این انقلاب هستند گفت: ما خدمتگذاری به مردم مناطق محروم را وظیفه خود می‌دانیم.
 
دکتر رضایی با اشاره به ویژگی‌های تصریح شده از ولی خدا در قرآن گفت: امیرالمومنین به همراه دیگر صحابه در مسجد در حال خواندن نماز بودند که فقیری تقاضای کمک کرد، حضرت علی(ع) در حالت رکوع انگشترش را به او بخشید.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به تنگناهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تحرکات رژیم صهیونیستی برای نزدیکی به برخی دولتهای عربی اشاره کرد و گفت: در این وضعیت بسیج سازندگی و سپاه پاسداران در کنار شما مردم ایستاده‌اند و ان شا الله بعد از ساخت این واحدها و تحویل به صاحبانشان، باز هم خدمت‌رسانی به شما را با افتخار ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: