پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۶
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان:
طی جلسه ای مدیرکل آموزش و پرورش و فرماندار کنارک به بررسی وضعیت و شاخص های مختلف آموزش و پرورش شهرستان کنارک پرداختند.
گیتی آنلاین_به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی در این دیدار اظهار داشت: خوشبختانه تعامل و همراهی فرمانداران و بخشداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان ها و مناطق مختلف با برنامه های آموزش و پرورش، توانسته در رشد و ارتقاء بسیاری از شاخص ها موثر واقع شود.
وی افزود: در شرایط کنونی و شروع سال تحصیلی، یکی از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش استان، ساماندهی صحیح و مطلوب نیروی انسانی موجود بوده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به رشد فزاینده آمار جمعیتی دانش‌آموزان در سیستان و بلوچستان، بیان داشت: تمام تلاش مجموعه همکاران ستادی و صف در آموزش و پرورش استان در فرآیند بازگشایی مدارس، صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان بوده و سعی شده تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، دغدغه و نگرانی خانواده‌ها و دانش آموزان به حداقل ممکن برسد. 
رخشانی ادامه داد: خوشبختانه دانش آموزان پایه دوازدهم در کنکور سراسری ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خوش درخشیدند و رتبه های برتر در رشته های مختلف را به خود اختصاص دادند.
وی گفت: امیدواریم روند ارتقاء شاخص های مختلف، با برنامه ریزی و نظارت دقیق تر همه دلسوزان نظام تعلیم و تربیت در همه نقاط استان استمرار داشته باشد و روز به روز شاهد موفقیت های بیشتر و بهتری باشیم.
فرماندار کنارک نیز در این دیدار ضمن قدردانی از همه تلاشها و اقدامات مسئولین آموزش و پرورش استان در راستای تغییر چهره آموزشی و پرورشی شهرستان ها و مناطق و معطوف نمودن نگاه مسئولین کشوری به سیستان و بلوچستان بیان داشت: شهرستان کنارک پتانسیل و ظرفیت های فراوانی دارد که با تربیت دانش آموزانی خلاق، ماهر و توانمند می توانیم آینده بهتری را برای فرزندان این سامان رقم بزنیم.
یوسفی افزود: تلاش کرده‌ایم تا ظرفیت دستگاه‌ها و ارگانهای دیگر را در مسیر کاهش مشکلات آموزش و پرورش و مدارس پای کار آورده و بهره‌گیری کنیم.

 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: