پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان مخفیگاه زوج قاتل کشف شد.
گیتی آنلاین_ سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان مخفیگاه زوج جوانی که در خرداد ماه سال جاری در شهرستان چابهار اقدام به قتل پیرمردی 67 ساله کرده و با سرقت کارتهای بانکی و خودروی او متواری شده بودند در شهرستان زاهدان شناسایی و متهمان پس از 100 روز فرار دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند

وی افزود: این زوج قاتل انگیزه خود را از قتل این پیرمرد وجود یک سری اختلافات مالی بیان کرده اند.

 وی تصریح کرد: در یک مورد مشابه دیگر نیز، مخفیگاه قاتل فراری، که در سال1382 در استان بوشهر مردی میانسال را بدلیل اختلافات مالی به قتل رسانده و به مدت 17 سال متواری بود در شهرستان چابهار شناسایی و متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و به مراجع قضائی استان بوشهر معرفی شد.

وی ادامه داد: این قاتل فراری پس از ارتکاب به این جنایت، به کشور پاکستان گریخته بود و مدتی قبل با ورود مجدد به کشور در یکی از روستاهای چابهار مخفی شده بود.
 فرمانده انتظامی استان گفت: همچنین در هفته گذشته طرح  مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمايه هاي ملي، با جدیت، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی در استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

سردار قنبری افزود: در راستای این طرح 8 محل دپوی سوخت تخریب و  26 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های، ایرانشهر، سراوان، زاهدان و هامون توقیف شد و در مجموع 162 هزار و 692 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع، شامل 79 هزار و 172 لیتر گازوئیل، 39 هزار و 810 لیتر بنزین، 24 هزار و 870 لیتر نفت سفید و 18 هزار و 840 لیتر سایر فرآورده های نفتی کشف شد.

وی تصریح کرد:  در این رابطه 16 فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی از آزادی جوان ربوده شده در کمتر از ۴۸ساعت خبر داد و بیان کرد: این اقدام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش  صورت گرفت و طی آن، جوانی 28 ساله که در تاریخ بیست و چهارم شهریور ماه سال جاری توسط  سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در یکی از  محلات  شهرستان خاش  ربوده شده بود در کمتر از 48 ساعت  از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت و با تلاش پلیس یکی از عاملان اصلی این پرونده آدم ربایی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: