پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
با افتتاح نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام الدین جاویدنیا در نگارخانه بهارک؛
افتتاحیه نمایشگاه انفرادی نقاشی "ناگفته ها" حسام الدین جاویدنیا، عصر روز جمعه در نگارخانه بهارک برگزار شد و این نمایشگاه، به مدت شش روز میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام الدین جاویدنیا، غروب روز جمعه، 4 مهر ماه 1399 با حضور پدیدآورنده آثار افتتاح شد و "ناگفته ها" به طور رسمی، فعالیت خویش را آغاز کرد تا در مدت شش روز و تا روز چهارشنبه، 9 مهر ماه 1399، از ساعت 17 تا 20، مجموعه 13 تابلوی نقاشی با تکنیک ترکیب مواد حسام الدین جاویدنیا را برای بازدیدکنندگانی به نمایش بگذارد که با رعایت دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک به بازدید از هنرنمایی این جوان روی بوم نقاشی در نگارخانه بهارک می پردازند.

حسام الدین جاویدنیا هنرمند جوان اهل شهر سنندج، پیش از این، سابقه حضور در دو نمایشگاه گروهی و یک نمایشگاه انفرادی در شهر خودش را داشته علاوه بر اینکه در سالهای 1386 و 1391، اقدام به برپایی دو نمایشگاه انفرادی طراحی در استان های اردبیل و مازندران نموده است و نمایشگاه انفرادی نقاشی "ناگفته ها"، ششمین نمایشگاه هنرهای تجسمی در سالهای اخیر است که اسم وی بر پیکره اقلام تبلیغاتی آنها حک شده است.

در بیانیه هنری دومین نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام الدین جاویدنیا چنین آمده است:

"چه بسیار سخنانی که هرگز به زبان نیامده اند. چه بسیار چشمانی که در نگاهی، خیره مانده اند. کلماتی که از آتشفشان جان می جوشند و راه خروشی نمی بینند تا بر نگاه های خیره سرازیر نمایند احساسات نهفته در نهان خانه ی درونشان را. همچون شعری که هرگز برای هیچ معشوقی خوانده نشد. همچون لحظه ی جان دادن؛ نتوان به زبان آورد. ناگفته ها؛ انتزاع لحظات ماندگار نگاهی ست که از احساساتی نهان سرچشمه می گیرند و دست به کودتا در درون خویش زده اند و کلمات را بر صفحه ی سفید بوم جاری می سازند. ناگفته ها؛ به تمامی رنگی ست با نقش اشکالی که همه گی از نگاه و واژه الهام می گیرند. خروش کلمات، جوشش احساسات، راز دستان پریشان، همه گی؛ به لمس شیرین بوم درون خویش ختم می گردند. ناگفته ها؛ در شکل بازگو شده اند؛ با رنگ جان گرفته اند و با نگاهی عاشقانه بر جان سرازیر شده اند.

نگاه عاشقانه مرد نقاش بر صفحه ی زندگی خویش از دریچه "ناگفته ها"."

در نهایت، گفتنی است مخاطبانی که قصد مشاهده آثار این نقش پرداز خوش قریحه را دارند، می توانند به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک مراجعه کنند و در صورت تمایل، اقدام به خریداری تابلوهای نقاشی مورد علاقه یشان نمایند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: