پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
بمناسبت هفته دفاع مقدس؛ محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد، علی محمد صالحی نسب نماینده لرستان در شورای عالی استان ها و اسماعیل رضایی رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور در منزل سردار سرتیپ شهید رسول زیودار و شهید اصغر زیودار واقع در گلدشت غربی با خانواده معزز این شهیدان والامقام دیدار کردند .
در این دیدار معنوی، نماینده لرستان در شورای عالی استان ها خطاب به مادر شهیدان رسول و اصغر زیودار بیان داشت: مادران شهدا مادرانی هستند که در دامان پاک خود شیرمردانی را پرورش داده اند و هرگاه ما به خانواده های معظم شهدا سرکشی می کنیم هیچ منتی نداریم بلکه وظیفه خود را انجام می دهیم . 

علی محمد صالحی نسب که خود از جانبازان و از سرداران 8 سال دفاع مقدس است، افزود: اگر گرفتاریم و گاها دیر به دیدار خانواده شهیدی می رویم از کم سعادتی ماست اگر ایثار این عزیزان نبود این انقلاب و این افتخار امروزی را نداشتیم ، درست است مشکلات اقتصادی مردم را احاطه کرده ولی هیچ وقت مردم انقلابی و ولایتمدار حاضر نیستند ارزش هایشان را با چیز دیگری عوض کنند. 
 
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرخرم آباد، اذعان داشت: ان شاءالله به زودی این سختی ها تمام می شود و دشمنان سرکوب خواهند شد ؛ هرگز خون شهدا تضعیف نمی شود و شهدا به حاشیه نخواهند رفت. 

علی محمد صالحی نسب باز هم مادر شهیدان رسول و اصغر زیودار را مخاطب قرار داد: مادرم وجود شما برای ما افتخار است دعایتان را بدرقه راه ما و کسانی قرار دهید که در مسیر شهدا و آرمان های والای انقلاب حرکت و صادقانه با همه ی کاستی ها برای خدمت بی منت به مردم تلاش می کنند، اگر هم مسئولی پایبندی ندارد دعا کنید به راه راست هدایت شود .

جعفر زیودار برادر سردار سرتیپ شهید رسول زیودار ضمن خوش آمدگویی به شریفی مقدم شهردار خرم آباد و دو تن از اعضای شورای اسلامی و هیئت همراه ، اظهار داشت: انتظار ما فقط سلامتی شما مسئولین پایبند به خون شهدا است ، به جرات می گویم از معدود خانواده های شهیدی هستیم که تاکنون قدم در بنیاد شهید نگذاشته ایم بروید بپرسید ببینید کدام کارمند بنیاد شهید ما را دیده و می شناسد، مرحوم حاجی پدرم وظیفه اش را انجام داد و فرزندانش را به جبهه فرستاد و ما وظیفه انجام داده ایم و دیگر انتظار نداریم در برابر وظیفه انجام شده نظام جمهوری اسلامی برای ما کاری انجام دهد . 

 مادر سالخورده شهیدان رسول و اصغر زیودار اشکهایش را پاک کرد و گفت : خوش آمدید خوشحالم کردید مرا یاد ایام جنگ انداختید که بیشتر اقوام و همسایه ها به روستاها مهاجرت کرده بودند و منزل ما در پشت بازار بود حاجی همسرم می گفت بمانیم بچه ها با دوستانشان از جبهه می آیند جایی داشته باشند، رسول و اصغر می آمدند و چندین رزمنده را هم با خود می آوردند . 

مادر شهیدان زیودار تصاویر رزمندگان که قاب گرفته بر دیوار منزلشان بود را به جمع حاضر نشان داد و بیان داشت: بیشتر برای این جوانان ناراحتم و اشک می ریزم که همه شهید شدند و خاطرات زیادی از آنها داریم ، رسول و اصغر شهید شدند و دوستانشان هم یکی پس از دیگری رفتند الان من را یاد آن روزها انداختید که دسته جمعی آمده اید و خوش آمده اید .
 
 گفتنی است در این دیدار صمیمانه و معنوی سرهنگ محسن ابراهیمی رئیس حوزه اداری و کارگری سپاه ناحیه خرم آباد، مهرداد علی پناه مدیر امور ایثارگران شهرداری، بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی- اجتماعی و ورزشی شهرداری، افشین چگنی رئیس روابط عمومی شهرداری مرکزی و سعید سروش کارشناس روابط عمومی حضور داشتند .  

شایان ذکر است، محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان با اهداء لوح تقدیر از مادر شهیدان رسول و اصغر زیودار به نمایندگی از مردم شهیدپرور شهر خرم آباد تجلیل کرد .

تهیه و تنظیم: مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: