پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
طی حکمی از سوی مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، علی اصغری به عنوان رئیس ثبت احوال منطقه یک خرم آباد منصوب شد .

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی ثبت احوال استان لرستان؛ جلسه تودیع و معارفه رئیس ثبت احوال منطقه یک خرم آباد با حضور مدیرکل ثبت احوال لرستان ، حراست ، روابط عمومی و تعدادی از کارکنان ثبت احوال منطقه یک برگزار و طی حکمی از طرف مدیرکل، علی اصغری به عنوان رئیس ثبت احوال منطقه یک خرم آباد معرفی و منصوب گردید.

 هوشنگ شفیعیان در این جلسه ضمن معرفی اصغری به عنوان رئیس جدید این اداره از زحمات محمدباقر میررضایی ریلست پیشین تقدیر نمود و اظهار داشت: نیروهای ثبت احوال نیروهایی کارآمد و با انگیزه هستند و تلاش های مجموعه ثبت احوال لرستان در پیشبرد اهداف سازمانی ستودنی است.

 وی سپس به شرح مختصری از تغییر و تحول ثبت احوال از گذشته تا به امروز اشاره کرد: با توجه به این تحولات در دولت الکترونیک ثبت احوال از دستگاههای پیشرو بوده و توانسته است جهت سهولت در خدمات دهی به مردم اقدامات شایسته ای انجام دهد و متقاضیان می توانند با مراجعه به نزدیکترین ثبت احوال محل سکونت خود در هر جای کشور خدمات دریافت کنند .

 این مقام مسئول در پایان از کارکنان ثبت احوال منطقه یک خرم آباد خواست همانگونه که با رئیس پیشین این اداره تعامل و همکاری داشته اند با علی اصغری به عنوان رئیس جدید نیز تعامل و همکاری داشته تا همچنان ثبت احوال منطقه یک به عنوان یکی از ادارات موثر در خدمات دهی به مردم مرکز استان باشد.

خبر : حجت اعتمادی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: