پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد:
یکصد و نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی نامه های مردمی و موضوع آسفالت سطح شهر خرم آباد به ریاست رستم کوشکی برگزار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در آغاز، بیان داشت : امروز قصد داریم به موضوع مهم آسفالت سطح شهر خرم آباد با حضور معاونت عمرانی شهرداری و مدیر عامل سازمان بازآفرینی بپردازیم و  بررسی درست و کار گروهی انجام دهیم تا بتوانیم انشاء الله در آینده یکسری اقدامات خوب در این خصوص داشته باشیم.

 رستم کوشکی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: بر خود واجب می‌دانم که به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همشهریان عزیز هفته دلاورمردان نیروی انتظامی را خدمت تمام عزیزان و حافظان امنیت و آرامش مردم تبریک عرض کنم؛ انشاءالله عاقبت بخیر باشند و با تعاملی که شهرداری با این مجموعه ارزشمند دارد بتوانیم همکاری لازم و تعامل خوبی داشته باشیم .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد مرگ فرزند حاج علی ماکنعلی را ضایعه ای اسفناک عنوان کرد و افزود: دو روز پیش متاسفانه یک اتفاق سخت در این شهر افتاد و آنهم درگذشت فرزند عزیز و دلبند جناب آقای حاج ماکنعلی همکار عزیزمان بود که اتفاق سخت و سنگینی بود و درصد بالایی از مردم شهر را متاثر و نگران کرد بر خود واجب می‌دانم به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی تسلیت مجدد عرض کنم خدمت همکار عزیزمان و امیدواریم خداوند به ایشان صبر و شکیبایی عطا فرماید چرا که حادثه ای بسیار سخت و سنگینی بود.

وی سپس به بحث مهم برج های دوقلو اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: برج‌های دوقلو شهر خرم‌آباد یکی از فرصت‌های بسیار مهم و ارزشمند این شهر است که متاسفانه حدود ۶ سال می‌شود که روند آن کُند و یا متوقف شده، با توجه به جلسات گذشته در مورد برج های دوقلو در چند روز اخیر جلساتی مجدد با حضور اعضای محترم شورا و شهردار محترم برگزار و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  رستم کوشکی، چگونگی واگذاری برج های دوقلو به شهرداری خرم آباد را شفاف سازی کرد: شرکت معین کوثر یا در واقع سرمایه گذار برج های دوقلو زیر مجموعه بنیاد شهید است و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری فرموده اند که این مجموعه باید از پیمانکاری فاصله بگیرد، وقت گرفتند که تسویه حساب و تعیین تکلیف کنند، نتیجه منجر به این شد که برج های دوقلو به شهرداری واگذار شود.

وی در ادامه افزود: با رعایت روند قانونی پیشنهاد شرکت معین کوثر این بود که سه نفر از کارشناسان مالی، حقوقی و فنی را معرفی کنند و سه نفر هم از طرف شهرداری و شورای شهر معرفی شود، البته ما برای خرید سهم معین کوثر حتما از نقطه نظرات کسانی که در این مورد آگاهی و اطلاعات کافی دارند مانند معاونت عمرانی استانداری و عزیزانی که بتوانند در این زمینه به ما کمک کنند، استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم یک راهکار و یک روند بهتر پیدا کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد تاکید کرد: هدف ما این نیست که همه چیز به نفع شهرداری تمام شود زیرا مجموعه معین کوثر هم هزینه کرده و باید به حقش برسد و مردم شهر خرم‌آباد هم که در این مدت ضرر کرده‌اند بیشتر از این متضرر نشوند .

خبر : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: