پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
زیرمجوعه های اقتصادی بنیاد شهید که در بورس حضور دارند همچنان قرمزپوش بوده و حتی در روزهای صعودی شدن شاخص هم بی رمق عمل می کنند.
به گزارش تحریریه، بررسی وضعیت شرکت های بورسی نشان می دهد که بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه اقتصادی عملکرد پرابهام و رو به نزولی را طی می کند.

منفی شدن تغییرات شاخص شرکت های بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته های اخیر ادامه یافته و زیان فراوانی را متوجه سهامداران کرده است.

بانک دی تقریبا 40 درصد از ارزش خود را از دست داده و افزایش سرمایه تابستان امسال خود را بی اثر کرده است.

سرمایه‌ گذاری‌ شاهد (ثشاهد) هم که گفته می شود Net Asset Value بالایی دارد در حال سقوط آزاد روزانه منفی 5 درصد است و قیمت سهام آن نصف شده است.

سعید اوحدی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران که جانشین محمدعلی شهیدی شده است، پس از پرداخت معوقات ایثارگران به قیمت های 1393 و از بین بردن 90 درصد منافع جامعه هدف، در حال تکرار همین سناریو در زیرمجموعه های اقتصادی بنیاد شهید است.

کشت و صنعت شریف آباد دچار حاشیه هایی در سازمان بورس شده و ارزش سهام هلدینگ کشاورزی سازمان اقتصاد کوثر هم وضعیت مطلوبی ندارد.

کارشناسان اقتصادی معتقدند که عدم توان اعتراض در جامعه ایثارگران باعث شده است تا بنیاد شهید زیرمجموعه های اقتصادی خود را بدون شفافیت اداره کرده و منافع جامعه هدف را تخریب کند.

پایان/
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: