پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هدف مقابله با قاچاق سوخت 2 محل دپوی سوخت تخریب و 19 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، توقیف شد
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت:در هفته گذشته طرح  مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمايه هاي ملي، با قاطعیت و جدیت، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی در استانظ سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

 وی افزود:  در راستای این طرح 2 محل دپوی سوخت تخریب و 19 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های"زاهدان"،"ایرانشهر"،"چابهار" و "سراوان "توقیف شد.

وی تصریح کرد: در مجموع 203 هزار و 463 لیتر سوخت قاچاق، شامل 140 هزار و 305 لیتر گازوئیل، 38 هزار و 650 لیتر بنزین، 22 هزار لیتر قیر، 2 هزار و 460 لیتر نفت سفید و48 لیتر سایر مشتقات نفتی، کشف شد.

وی بیان کرد: در این رابطه 8 باند قاچاق سوخت منهدم و 48 فرد متخلف دستگیر که با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند

فرماندهی انتظامی استان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، طی یک هفته گذشته با تلاش شبانه روزی خود ضمن دستگیری 7 سارق مسلح و به عنف در شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر"، "خاش"، "هامون" ،"هیرمند" و شهرستان نیکشهر، 9 فقره سرقت مسلحانه و به عنف را کشف کردند.

قنبری افزود: در این رابطه علاوه برکشف 2 فقره سرقت منزل و خودرو، 7 فقره سرقت موبایل و وجوه نقد به همراه چندین قبضه سلاح گرم و غیر مجاز در بازرسی از سارقان مسلح کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین با تلاش کارآگاهان اداره جنائی پلیس آگاهی استان و شهرستان چابهار سیستان و بلوچستان، عامل جنایت قتل پدر و پسر یک خانواده که مهر ماه سال جاری در یک نزاع جمعی بر سر اختلافات قبلی با ضربات چاقو اقدم به قتل کرده بود ، در کمتر از یک ساعت از وقوع جرم شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شد.
وی بیان کرد:در بازرسی از صحنه جرم، آلت قتل کشف شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: