پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۷
مرکز نیکوکاری (نور) سپاه ناحیه امام رضا (ع)
در راستای اجرای طرح خدمت کریمانه و به همت گروه های جهادی مرکز نیکوکاری سپاه ناحیه امام رضا (ع) و کمیته امداد امام خمینی (ره) مرمت و بازسازی منازل محرومین و نیازمندان آغاز شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین، معصومه عزیزی مسئول مرکز نیکوکاری سپاه ناحیه امام رضا(ع) گفت: به همت گروههای جهادی متخصص و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)این منطقه در راستای خدمت کریمانه، مرمت و بازسازی منازل محرومان را در دستور کار قرار دادیم که در اولین اقدام ۱۵ باب منزل محرومین و نیازمندان و ۲ باب منزل خانواده شهید در شهرستان فردیس ، مرمت و بازسازی شد. وی عنوان کرد: با کمک های خیرخواهانه کمیته امداد امام خمینی (ره) و گروههای جهادی قصد داریم تا قبل از فرارسیدن فصل بارندگی، خانه های محرومانی که نیاز به مرمت دارند به سازی کنیم. مسئول مرکز نیکو کاری سپاه گفت: در این روزها که امکان استفاده از سایر منابع حمایتی برای تخصیص بازسازی خانه محرومان وجود ندارد نیاز به حمایت مالی و تخصصی خیرین داریم که در این امر ما را همراهی کنند. عزیزی تصریح کرد: در چنین وضعیتی همه باید با همدلی به کمک نیازمندان بشتابیم و بخشی از مشکلات نیازمندان را رفع کنیم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید ابراهیم حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: