پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۶
یکصد و بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور مرتضی محمودوند نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به ریاست رستم کوشکی در صحن علنی برگزار شد .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن تسلیت اربعین سید و سالار شهیدان، حضور دکتر محمودوند را فرصتی جهت تبادل اطلاعات و مطرح نمودن مشکلات مردم دانست و گفت: مشکلی که امروزه در کشورمان حائز اهمیت است و مردم را در تنگنا قرار داده مشکل اقتصادی و معیشت می باشد، بحث اقتصاد و تورم، روز به روز در حال ضعیف تر کردن قشر ضعیف جامعه است .

رستم کوشکی، افزود: آرزو داریم همه مسئولین برای این مردم بسیار نجیب و ارزشمند، مردمی که خیلی حوصله به خرج می دهند، دل بسوزانند و به خودشان بیایند .

وی شفاف بیان کرد: همیشه شعار می دادیم باید در کشور تحول مثبت ایجاد کنیم ولی امروز شاهد هستیم که تحول هست ولی تحول قیمت ، صبح که از خواب بیدار می شوی می بینی قیمت ها تغییرات سرسام آوری داشته اند؛ این روزها فشار سنگینی بر روی مردم است نمایندگان چاره ای بیاندیشند .

نماینده مردم خرم آباد و چگنی مورد خطاب رئیس شورای اسلامی شهر قرار گرفت: جناب دکتر محمودوند! انتظار داریم نمایندگان مردم لرستان مطالبه گری هم استانی ها را در دستور کار قرار دهند زیرا نمایندگان همواره منشا خیر هستند و زمانی اثرگذارتر خواهید بود که وحدت، انسجام و برادری را در تمام جوانب حفظ و بصورت جمعی و استانی مطالبه گری کنید .

رستم کوشکی به مشکلات حوزه شهری گریزی اجمالی زد و افزایش اعتبارات سیل در سال ۹۹ جهت تکمیل پروژه های گذشته و پروژه های جدید در راستای جلوگیری از سیلاب های احتمالی یکی از درخواست هایی بود که وی از نماینده مردم خرم آباد و چگنی داشت.

ریاست شورای اسلامی شهر خرم آباد آسفالت معابر شهری را از عمده مشکلات بیان کرد و افزود: جناب دکتر محمودوند در افزایش تخصیص اعتبارات استانی می توانید به شهرداری و شورای شهر کمک کنید و همچنین جهت افزایش سهم ارزش افزوده استانی و افزایش ارزش افزوده سازمان شهرداری ها ما را یاری دهید .

رستم کوشکی همچنین بدهی های شهرداری به تامین اجتماعی را نیز فراموش نکرد و از نماینده مجلس در خواست کرد جهت تسویه بدی های تامین اجتماعی، شهرداری و شورای شهر خرم آباد را یاری رساند.

گفتنی است حضور دکتر مرتضی محمودوند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد به درخواست وی جهت تعامل، هم افزایی، وحدت و رفع مشکلات حوزه شهری و شهرداری صورت گرفت .

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: