پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد و زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با هیئت همراه، بمناسبت هفته ناجا و در آستانه دومین سالگرد سردار شهید سید نورخدا موسوی با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند .

شهردار خرم آباد در این دیدار معنوی بیان داشت: به دلیل مشغله کاری شرمنده خانواده شهدا و بخصوص خانواده شهید سید نورخدا هستیم و شرمنده تر از این باب که به دلایلی هنوز تندیس سردار شهید سیدنورخدا موسوی آماده نشده البته طراحی آن صورت گرفته و قراردادش منعقد و سفارشات لازم به آقای نجم سهیلی سازنده تندیس داده شده و قول می دهیم در اسرع وقت آماده و در بلوار شورا نصب شود.

محمد شریفی مقدم ضمن عذرخواهی مجدد از خانواده های معزز شهدا، اذعان داشت: خانواده های معظم شهدا عذر ما را بپذیرند که فرصت نداریم تک به تک به دیدار این عزیزان برویم و اگر هم دیر به خانواده شهید همیشه زنده وطن سید نورخدا سرکشی کرده ایم عذر ما را بپذیرند؛ شهدا حق بسیاری به گردن ما دارند؛ شهدا کسانی بودند که بدون کوچکترین چشمداشتی رفتند تا ما به آرامش برسیم و این آرامش را مدیون خون شهدای والامقام هستیم .

زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد که خود از خانواده معزز شهدا است و در این دیدار به همراه آقای نظری همسرش مهمان منزل سردار شهید موسوی شده بود، طی سخنانی اظهار داشت: خانواده های شهدا بسیار مظلوم واقع شده اند ولی خانم حافظی ایثار شما فراموش نشدنی است؛ ما همیشه دوستتان داریم و شایسته و بایسته است که تندیس شما نیز بعنوان زن اسوه وفا و فداکاری ساخته شود، خانم حافظی شما برای ما بانوان اسطوره هستید و باید وفا را از شما بیاموزیم .

در این دیدار، سیده زهرا موسوی فرزند ارشد شهید سید نورخدا موسوی به اصرار زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد دکلمه ای مانند سالهای گذشته برای پدرش خواند و حضار را بسیار متاثر ساخت و بعد از آن خانم حافظی همسر شهید همیشه زنده وطن از خاطرات و نحوه شهادت سید نورخدا گفت .

 در پایان این دیدار لوح تقدیری از جانب محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد توسط زهرا نظری به کبری حافظی همسر شهید موسوی اهداء شد .

شایان ذکر است، بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد، مهرداد علی پناه مسئول امور ایثارگران شهرداری و سید عابد حسینی از همکاران شهرداری در دیدار با خانواده معظم شهید سیدنورخدا موسوی نیز حضور داشتند .

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: