پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
‍ نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
یکصد و بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور مرتضی محمودوند نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به ریاست رستم کوشکی در صحن علنی برگزار شد .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در ابتدای کلام ضمن خوش آمدگویی به دکتر محمودوند و هیئت همراه، به اهمیت نقش تعامل بین اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس اشاره کرد: معتقدم تعامل سازنده بین مدیریت شهری و اعضای شورای شهر به عنوان پارلمان محلی با نمایندگان محترم شهر خرم آباد در واقع می تواند با هم افزایی در رفع مشکلات شهروندان و توسعه شهر نقش بسیار مهمی داشته باشد.

زهرا نظری، یکی از عمده مشکلات شهر خرم آباد را جمع آوری و هدایت آب های سطحی شهر برشمرد و گفت: به دلیل وضعیت توپوگرافی شهر خرم آباد و شیبی که دارد با یک بارندگی نیم ساعته سریعا آب وارد منازل، زیرگذرها و مغازه ها می شود .

وی افزود: متاسفانه مردم شهر خرم آباد کمترین سرانه درآمدی را دارند و برخی از آنها برای امرار معاش با وام و قرض کسب و کاری ایجاد کرده اند که گاهی اوقات بخاطر مشکل آبهای سطحی، خسارات زیادی به این عزیزان وارد می شود و همانگونه که بخاطر دارید دانشجویی ایلامی در اثر بارندگی نیم ساعته در شهر خرم آباد غرق شد، واقعا برای ما سخت و سنگین بود که یک دانشجوی دختر که مهمان ما بود در اثر این حادثه از بین برود و خانواده ای داغدار شود .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد تصریح کرد: مشاور طرح جمع آوری و دفع آبهای سطحی در شهرداری خرم آباد تعیین و نقاط حادثه خیز مشخص گردیده منتها اعتباری ۳۰۰ میلیارد تومانی لازم دارد که قطعا از توان شهرداری خارج است و بایستی در اعتبارات ملی سیل پیگیری شود.

وی در ادامه اذعان داشت: شهرداری خرم آباد توان مالی ندارد همین که بتواند تنظیف، فضای سبز و پروژه های کوچک عمرانی را انجام دهد باید شکرگزار بود مخصوصا در این ایام کرونایی که درآمدهای مردم به شدت کاهش یافته بیشتر از این نمی توانیم به شهروندان فشار بیاوریم.

زهرا نظری مشکل دیگر شهر خرم آباد را وضعیت نامناسب آسفالت معابر بیان کرد و افزود: بیشترین درخواستی که شهروندان از ما دارند بحث مهم آسفالت است؛ شهردار و هیچ کدام از اعضای شورای شهر دوست ندارند که معابر شهرشان به این شکل باشد ولی آسفالت با متری ۳۰۰ هزار تومان اعتبارات بسیار زیادی می خواهد. 

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: