پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
مهمترین مشکل آب آشامیدنی در روستا‌های شهرستان فرسودگی تاسیسات و پایدار نبودن منابع تامین آب، وجود انشعابات غیر مجاز و بالا بودن مصرف آب از الگوی مصرف می‌باشد که شرکت آب و فاضلاب با عزمی راسخ در صدد حل این مشکلات است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : روستای رازی از توابع بخش قطور در شهرستان خوی بزودی تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین ، یداله سلطانی گفت: با اعلام شورای اسلامی روستای رازی و دهیاری نسبت به تحت پوشش قرار گرفتن این روستا از خدمات شرکت آب و فاضلاب خوی اقدامات لازم در این خصوص انجام و بزودی این روستا تحت پوشش خدمات شرکت قرار خواهد گرفت .

وی افزود :اقدامات این شرکت از جمله تشکیل پرونده برای هر خانوار ، شناسایی منابع تامین آب شرب روستا برای تامین آب ، بررسی تاسیسات و تجهیزات آبرسانی از جمله مخزن ذخیره ، شبکه های آبرسانی و خط انتقال آب و ... انجام شده و پس از طی مراحل مربوطه تحت پوشش خدمات شرکت قرار خواهد گرفت .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی خاطر نشان کرد: هم اکنون مهمترین مشکل آب آشامیدنی در روستا‌های شهرستان  فرسودگی تاسیسات و پایدار نبودن منابع تامین آب، وجود انشعابات غیر مجاز و بالا بودن مصرف آب از الگوی مصرف می‌باشد که شرکت آب و فاضلاب با عزمی راسخ در صدد حل این مشکلات است.

سلطانی تصریح کرد: 122 روستا در شهرستان خوی تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار داشته و تحت پوشش قرار گیری روستا‌های دیگر، اولویت نخست شرکت می‌باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: