پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
رئیس سازمان آتش نشانی خرم آباد:
آیین تجلیل از پیشکسوتان و آتش نشانان برتر آتش نشانی خرم آباد بمناسبت روز آتش نشانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در ایستگاه شماره ۳ واقع در منطقه پشت بازار برگزار شد .
   
 
در این آیین ، آتش پاد سوم حمید علیرضایی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و روز آتش نشانی، به دلاوری ها و رشادت های شیرمردان آتش نشان گریزی زد و گفت : در ۷ مهرماه ۱۳۵۹ زمانی که دشمنان بعثی، پالایشگاه آبادان را بمباران کردند تعدادی از آتش نشانان شهرهای اطراف برای مهار آتش به آبادان اعزام شدند که در این هنگامه برای بار دوم پالایشگاه بمباران شد و بسیاری از آتش نشانان عزیز و شجاع کشورمان شهید شدند . 
وی افزود: در سال ۱۳۷۹ طرح تعیین روز آتش نشانی و ایمنی توسط ستاد هماهنگی امور ایمنی آتشنشانی پیشنهاد و توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور تعیین شد.  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد، خاطر نشان ساخت: اولین ایستگاه آتش نشانی در سال ۱۳۲۱ در شهر تبریز ساخته شد و در سال ۱۳۵۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با یک دستگاه کامیون مخصوص و دو نفر خدمه آغاز به کار کرد و در حال حاضر سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد با ۷ ایستگاه امداد و نجات و اطفاء حریق و تعداد ۱۷۰ نفر آتش نشان مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد . 
حمید علیرضایی، افزود: با توجه به افزایش جمعیت و طولی بودن شهر خرم آباد نیاز به احداث ۳ ایستگاه جدید آتش نشانی داریم .  
مدیر جوان و خوش آتیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد به عملکرد سازمان تحت امرش گریزی زد و گفت : در سال جاری در حوزه عملیات تعداد یکهزار و ۷۵ حادثه داشته ایم که در ۶ ماه اول سال تعداد ۳۶۶ مورد عملیات امداد و نجات و تعداد ۷۰۹ مورد عملیات اطفاء حریق ثبت کرده ایم که نسبت به سال گذشته در حوزه اطفاء حریق ۲۲۳ مورد افزایش و در امداد و نجات ۲۴۰ مورد کاهش حادثه داشته ایم . 
وی گفت: در سال ۹۶  که بعنوان خدمتگزار مردم، مسئولیت سازمان آتش نشانی خرم آباد را پذیرفتم خرید تجهیزات غواصی را در دستور کار قرار دادیم بگونه ای که اکنون در حوزه غواصی از لحاظ تجهیزات به روز هستیم ، در بحث تجهیزات اطفاء حریق نیز تعداد ۷۰ دست لباس عملیاتی برای پرسنل عملیاتی خریداری شده و این در حالی است که در سال ۹۶ هر ایستگاه یکدست لباس عملیاتی اطفاء حریق داشت . 
 
حمید علیرضایی به خرید تجهیزات سی بی آر ان CBRN اشاره و تصریح کرد : در مبحث مهم مقابله با مواد شیمیایی، تجهیزاتی خریداری شده و در این راستا ۵ نفر از آتش نشانان را به مشهد مقدس جهت آموزش و آشنایی با تجهیزات اعزام کرده ایم و همچنین سه دستگاه خودروی دو منظوره 8 تن هر کدام به ارزش 5/1 میلیارد تومان خریداری شده و یک دستگاه اکنون در نمایشگاه است و دو دستگاه دیگر ان شاء ا...هفته آینده به ناوگان ما اضافه خواهد شد . 
آتش پاد سوم علیرضایی که به تازگی با حفظ سمت، معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد را نیز عهده دار شده از خرید یک دستگاه ژنراتور برق سه فاز خبر داد و اذعان داشت : تعداد ۵ دستگاه لجن کش و کفکش با توان بالای ۶ اینج و 4 اینج خریداری شده و تعداد ۲۰ دستگاه کف کش ۴ اینج با برق سه فاز به تجهیزات سازمان اضافه کرده ایم و دو دستگاه موتور دیزلی خودمکش و موتور روبین نیز در سال ۹۹ خریداری شده است . 
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با انتقاد از بلاتکلیفی ایستگاه شریعتی، خاطرنشان ساخت: ایستگاه شریعتی نماد و شناسنامه آتش نشانی شهر خرم آباد است؛ این ایستگاه حدود ۱۵ سال است که بلاتکلیف و در پارک شریعتی مستقر می باشد، انتظار داریم از جناب آقای پازوکی مدیرکل مدیریت بحران لرستان و جناب شریفی مقدم شهردار خرم آباد که ان شاءا... در اسرع وقت این ایستگاه را تعیین تکلیف و از بلاتکلیفی خارج کنند.
حمید علیرضایی با بیان اینکه آتش نشانی هر چه بیشتر تجهیز شود آمار رضایتمندی شهروندان افزایش می یابد و ایمنی شهر بالا می‌رود؛ عدم تجهیزات را از عمده مشکلات سازمان تحت امرش عنوان کرد و افزود: اگر در آپارتمان و یا برج های مسکونی آتش سوزی رخ دهد جهت مقابله با آن با چالشی بزرگ و جدی مواجه خواهیم شد زیرا فقدان بالابر و نردبان جهت ساختمان های بلندمرتبه و نبود امکانات و تجهیزات اجازه مهار آتش را به نیروهای زحمتکش ما نخواهد داد . 
وی فرسودگی ناوگان موتوری سازمان آتش نشانی خرم آباد را نیز یادآور شد و تاکید کرد: سازمان آتش نشانی مرکز استان لرستان فاقد خودروی امداد و نجات می باشد و در حال حاضر یک خودروی سنگین داریم که آن هم بسیار مستهلک است . 
 
جهت تهیه تجهیزات مدرن آتش نشانی، نیازمند کمک دولتی هستیم 
سپس تریبون در اختیار شهردار خرم آباد قرار گرفت و ضمن تبریک روز آتش نشانی با اشاره به لزوم به روزآوری تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری گفت: خوشبختانه سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد در حوزه نیروی انسانی متخصص هیچ کمبودی ندارد ولی در بحث تجهیزات آتش نشانی کمبودهایی داریم که رفع آنها نیازمند کمک استاندار و فرماندار و مدیران ستادی استان به شهرداری می باشد.  
وی افزود: در صورت اختصاص کمک های لازم جهت خرید تجهیزات مدرن ، بسیاری از نگرانیهای مدیران و پرسنل آتش نشانی و همچنین همشهریان عزیز رفع خواهد شد. 
محمد شریفی مقدم در ادامه با تاکید بر نیاز شهرداری به ساختمان سابق ایستگاه شماره ۱ در خیابان شریعتی گفت: ساختمان شریعتی نماد آتش نشانی شهرداری است که در یکی از مهم ترین مناطق شهر واقع شده ولی متاسفانه چند سالی می شود در اختیار منابع طبیعی قرار گرفته است. 
وی ادامه داد: این ساختمان در طرح تفصیلی شهر خرم آباد که در طول این هفته ابلاغ خواهد شد کاربری تاسیسات شهری دارد که با این وصف باید در اختیار شهرداری قرار گیرد.  
شهردار خرم آباد ادامه داد : از مسئولین استانی تقاضا داریم کمک کنند تا این مکان که از سال ۱۳۵۳ متعلق به سازمان آتش نشانی بوده است باز هم به این سازمان بازگردد . 
محمد شریفی مقدم در پایان با تقدیر از حضور فرماندار و اعضای شورای شهر و سایر مدعوین و حاضرین در همایش خاطرنشان کرد: روز آتش نشان را که به مردان بی ادعایی که علاوه بر اجرای وظایف اختصاصی خود در تمام فعالیتهای خدمات شهری همگام و همراه مجموعه ی شهرداری هستند تبریک عرض نموده و برای آنان آرزوی موفقیت دارم. 
 
سازمان آتش نشانی از مهمترین نقاط قوت شهرداری خرم آباد است. 
 
زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در همایش تجلیل از بازنشستگان و آتش نشانان برتر شهرداری خرم آباد که به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی برگزار می شد، گفت:  
آتش نشانان عزیز و شجاع ما با شجاعت ، شهامت و وظیفه شناسی در صحنه ها و بحرانهای  مختلف کمبود امکانات را در خیلی از جاها جبران نموده اند. 
وی افزود: شورای شهر پنجم تاکنون سه سیل سهمگین و بی سابقه در طول تاریخ صد ساله کشور را ، تجربه کرده است و در همین راستا با چالشهای فراوانی روبرو بوده است 
نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد خاطرنشان ساخت: کشور و استان ما حادثه خیز هستند و تجربه نشان داده است که همیشه باید آمادگی مقابله با حوادث و دفاع از سلامت شهروندان را داشته باشیم. 
وی با تجلیل از تلاشها و اقدامات آتش نشانان شهرداری خرم آباد اظهار داشت : خودم شاهد بوده ام عزیزان آتش نشان ما در جریان سیلاب با کمترین امکانات  و با دست خالی به دل حادثه می زدند تا کسی آسیب نبیند که با این حماسه ی آتش نشانان شکر خدا هیچگونه تلفات جانی نداشتیم. 
 
زهرا نظری ادامه داد: دست تک تک آتش نشانان را می بوسیم که جان خود را  به خطر می اندازند تا جان شهروندان را حفظ کنند عزیزانی که در میانه آتش پیام آور ایستادگی و ایثار و سرخ زیستن هستند و می سوزند تا جوانه های امید نسوزد. 
وی در پایان با تشریح اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری خرم آباد برای تجهیز سازمان آتش نشانی گفت: شورای شهر و شهرداری در این دوره بیشترین امکانات و بودجه را برای تقویت و تجهیز آتش نشانی خرم آباد اختصاص داده اند. 

آتش نشانی خرم آباد در حوادث و سوانح پیشگام تر از همه دستگاه هاست  

فرماندار خرم آباد ضمن تبریک هفته ی دفاع مقدس و روز آتش نشانی، گفت: آرامشی که امروز در کشورعزیزمان برقرار است حاصل خون شهدا، ایثارگران ، جانبازان، آزادگان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس می باشد . 

جعفر طولابی در تایید و تکمیل سخنان ریاست سازمان آتش نشانی خرم آباد ، بیان داشت: هفتم مهرماه درتقویم دفاع مقدس جایگاه مهمی دارد، دو رویداد مهم در این روزاتفاق افتاده است؛ یکی سالروز شهادت فرماندهان و سرداران بزرگ دفاع مقدس همچون شهیدان والامقام کلاهدوز،  فکوری ، فلاحی و جهان آرا و سایرهمرزمان این عزیزان است و دومین رویداد، روزآتش نشانی و ایمنی می باشد که بمناسبت شهادت جمعی از عزیزانمان در حوزه آتش نشانی در جنگ تحمیلی سال 59 در بمباران پالایشگاه آبادان اتفاق افتاد. 

 وی با تقدیر از تلاش ها و رشادت های آتش نشانان جان برکف آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد، خاطرنشان ساخت: زحمات و خدمات ارزشمند عزیزان آتش نشانی خرم آباد جهت برقراری، تامین سلامت ، ایمنی شهروندان ، حفظ  و حفاظت از اموال مردم ، اموال منابع ملی و محیط زیست تحسین برانگیز است و صمیمانه باید تشکر کرد از زحمات این خدمتگزاران واقعی و بی منت مردم که با تلاش و پیگیری در ساعات شبانه روز در تمام حوادث و سوانح حضوری فعال داشته و دارند. 

 جعفر طولابی در فراز دیگری از سخنان خود به زحمات نیروهای آتش نشانی در سیل 98 گریزی اجمالی زد و گفت: رشادت ها و غیرت و تعصب آتش نشانان در سیل 98 خرم آباد واقعا جای تقدیر دارد؛ این عزیزان با از خود گذشتگی در سیل بهمن ماه 97
و فروردین 98 در صحنه حضوری فعال داشته و با حداقل امکانات، حداکثر خدمات رسانی را به شهروندان ارائه دادند و علاوه بر سیل در حوادث آتش سوزی که ما باز شاهد هستیم در کوی و برزن و در فصول مختلف در کنار سایر دستگاه های امداد و نجات و مدیریت بحران دوشادوش بلکه پیشگام تر از همه دستگاه ها هستند.
جعفر طولابی در فراز دیگری از سخنان خود به زحمات نیروهای آتش نشانی در سیل 98 گریزی اجمالی زد و گفت: رشادت ها و غیرت و تعصب آتش نشانان در سیل 98 خرم آباد واقعا جای تقدیر دارد؛ این عزیزان با از خود گذشتگی در سیل بهمن ماه 97 و فروردین 98 در صحنه حضوری فعال داشته و با حداقل امکانات، حداکثر خدمات رسانی را به شهروندان ارائه دادند و علاوه بر سیل در حوادث آتش سوزی که ما باز شاهد هستیم در کوی و برزن و در فصول مختلف در کنار سایر دستگاه های امداد و نجات و مدیریت بحران دوشادوش بلکه پیشگام تر از همه دستگاه ها هستند.
این مقام مسئول، نوسازی و بروز رسانی آتش نشانی را مهمترین عامل ارتقاء سطح ایمنی در جامعه برشمرد و افزود: نوسازی و بروز رسانی آتش نشانی مهمترین عاملی است که میتواند سطح ایمنی را ارتقاء و خدمات را ارائه نماید، بروز رسانی آتش نشانی یکی از ضروریات است که می بایست مورد توجه قرار گیرد و ضرورت دارد هر چه زودتراین ناوگان تجهیز و هرچه بیشتر تقویت شود و ماشین آلات مورد نیاز و تجهیزات آن تامین گردد.  
فرماندار خرم آباد توسعه ایستگاه های آتش نشانی را دومین عامل در جهت خدمات بهتر و ایمنی بیشتر در سطح شهرعنوان کرد: توسعه ایستگاه های آتش نشانی دومین عامل در جهت خدمات بهتر و ایمنی بیشتر در سطح شهر است که بیان شده به ازای هر 50هزار نفر یک ایستگاه آتش نشانی باید وجود داشته باشد همانطور که جناب علیرضایی گفت بصورت استاندارد احداث 3 ایستگاه آتش نشانی در شهر خرم آباد نیاز است.
وی با اشاره به ضرورت آموزش همگانی در جهت ارتقاء سطح ایمنی جامعه، اذعان داشت:  کاهش هزینه ها و خسارات جانی و مالی در سطح جامعه ، بخشی از آموزش همگانی است که آتش نشانی وظیفه دارد آن را انجام دهد؛ آموزش به قشرها و گروه های مختلف وآموزش به دانش آموزان و ادارات از نیازمندی های یک جامعه ایمن است؛ متاسفانه برخی از ادارات ما با ایمنی بیگانه هستند و بعد از وقوع حادثه تازه بیدار می شوند که از قبل باید چه کارهایی انجام می دادند . 
 جعفر طولابی به نکته ای قابل توجه اشاره کرد: تشکل ها و سازمان های مردم نهاد بهترین و بزرگترین ظرفیتی هستند که در همه حوزه ها حضور دارند  ما می توانیم از این ظرفیت ها و مشارکت ها درحوزه آتش نشانی استفاده کنیم و افرادی را بعنوان نیروهای داوطلب حوزه آتش نشانی آموزش تخصصی دهیم و کارت شناسایی صادر کنیم و بعنوان ذخیره در هر محله و حوزه داشته باشیم تا در مواقع بحرانی و ضرورت از توان این عزیزان استفاده کنیم.


آتش نشانی شغل نیست،عشق است 

در حاشیه آیین تجلیل از آتش نشانان پیشکسوت و آتش نشانان برتر به سراغ حمید علیرضایی رفتیم و از وی در مورد عملکرد یکسال گذشته سازمان آتش نشانی خرم آباد سوال پرسیدیم.
 علیرضایی با همان آرامش و طمانینه خاص خود، گفت: آتش نشانی شغل نیست، عشق است تا عاشق نباشی نمی توانی به دل حادثه و آتش بزنی .
وی سپس بیان داشت: در ابتدای سال 98 تا کنون 4 هزار و 454 مورد حادثه توسط سازمان آتش نشانی خرم آباد امداد رسانی شده که از این بین تعداد 870 مورد حوادث امداد و نجات و تعداد یکهزار و 443 مورد مربوط به آب گرفتگی های سال جاری می باشد که جا دارد یادی داشته باشیم از امداد رسانی تحسین برانگیز پرسنل سازمان در سیلاب فروردین 98 که در حافظه ها ماندگار شد .

علیرضایی افزود: چندین دستگاه شیرهیدرانت در سطح شهر به منظور آب گیری سریع خودروهای عملیاتی در هنگام بروز حوادث در سال 98 نصب شده و تعمیرات دوره ای شیرهای هیدرانت آتش نشانی درسطح شهر در سال 99 صورت گرفته .
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد، بیان داشت: همانگونه که ذکر شد تهیه و تجهیزات سی بی آر ان جهت مقابله با حوادث شیمیایی ، زیستی ، بیولوژیکی و رادیواکتیو برای اولین بار در سطح استان انجام گرفته و 5 تن از همکاران را به مشهد مقدس جهت آموزش با تجهیزات سی بی آر ان اعزام نمودیم.
وی با اشاره به پیگیری و خرید چندین دستگاه موتور لجن کش دیزلی ، کف کش های توان بالا و ژنراتورهای پرتابل جمعا به ارزش 20 میلیارد ریال، اذعان داشت: 4 دستگاه موتور سیکلت پیشرو خریداری و تجهیز شده و در طی این مدت ساخت و تجهیز ساختمان مرکز کنترل 125 و ساختمان واحد شارژ کپسول سازمان را اجرایی کرده ایم . 
آتش پاد سوم حمید علیرضایی از ساخت و بهره برداری از کلاس آموزشی سازمان با ظرفیت 40 نفر خبر داد و گفت: 3 دستگاه خودروی نیمه سنگین دو منظوره به ارزش 40 میلیارد ریال خریداری شده و جهت وصول اعتبارات پیگیری های فراوانی صورت گرفته است.
وی از کارگاه تعمیر و سرویس خودروهای سازمان به منظور کاهش هزینه ها سخن به میان آورد و سپس از برگزاری کلاس های متعدد آموزشی نیز گفت: کارگاه های آموزشی ایمنی در مدرسه و منزل برای دانش آموزان مدارس متقاضی سراسر شهر به تعداد 4617 نفر برگزارشده و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی ایمنی و اطفاء حریق برای پرسنل ادارات، سازمان ها و نهاد ها به تعداد 1451 نفر اجرا و کلاس آموزشی مقابله با مواد شیمیایی ، زیستی ، بیولوژیکی و رادیواکتیو برای تمامی پرسنل صورت گرفته.
مدیر جوان و پرانرژی سازمان آتش نشانی خرم آباد با اشاره به برگزاری کلاس های آموزش گزارش نویسی و روانشناسی در حوادث برای کارکنان عملیاتی و اداری، تصریح کرد: مانورهای متعدد امداد و نجات و اطفاء حریق درون سازمانی با همکاری ادارات ، سازمان ها و شهرک های صنعتی در سال 98 -99 برگزار شده. 
وی از کارگاه تعمیر و سرویس خودروهای سازمان به منظور کاهش هزینه ها سخن به میان آورد و سپس از برگزاری کلاس های متعدد آموزشی نیز گفت: کارگاه های آموزشی ایمنی در مدرسه و منزل برای دانش آموزان مدارس متقاضی سراسر شهر به تعداد 4617 نفر برگزارشده و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی ایمنی و اطفاء حریق برای پرسنل ادارات، سازمان ها و نهاد ها به تعداد 1451 نفر اجرا و کلاس آموزشی مقابله با مواد شیمیایی ، زیستی ، بیولوژیکی و رادیواکتیو برای تمامی پرسنل صورت گرفته.
مدیر جوان و پرانرژی سازمان آتش نشانی خرم آباد با اشاره به برگزاری کلاس های آموزش گزارش نویسی و روانشناسی در حوادث برای کارکنان عملیاتی و اداری، تصریح کرد: مانورهای متعدد امداد و نجات و اطفاء حریق درون سازمانی با همکاری ادارات ، سازمان ها و شهرک های صنعتی در سال 98 -99 برگزار شده. 
وی از کارگاه تعمیر و سرویس خودروهای سازمان به منظور کاهش هزینه ها سخن به میان آورد و سپس از برگزاری کلاس های متعدد آموزشی نیز گفت: کارگاه های آموزشی ایمنی در مدرسه و منزل برای دانش آموزان مدارس متقاضی سراسر شهر به تعداد 4617 نفر برگزارشده و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی ایمنی و اطفاء حریق برای پرسنل ادارات، سازمان ها و نهاد ها به تعداد 1451 نفر اجرا و کلاس آموزشی مقابله با مواد شیمیایی ، زیستی ، بیولوژیکی و رادیواکتیو برای تمامی پرسنل صورت گرفته.
مدیر جوان و پرانرژی سازمان آتش نشانی خرم آباد با اشاره به برگزاری کلاس های آموزش گزارش نویسی و روانشناسی در حوادث برای کارکنان عملیاتی و اداری، تصریح کرد: مانورهای متعدد امداد و نجات و اطفاء حریق درون سازمانی با همکاری ادارات ، سازمان ها و شهرک های صنعتی در سال 98 -99 برگزار شده.

حمید علیرضایی با اشاره به مقوله مهم فرهنگ ایمنی، بازدید از مراکز ناایمن و پر خطر سطح شهر نظیر مراکز عرضه غیرمجاز گازمایع ، بیمارستان ها و مراکز درمانی و صدور اخطاریه عدم ایمنی را ازعمده وظایف سازمان تحت امرش برشمرد و افزود: در این راستا بازدید از ساختمان ها و صدور پروانه ساختمانی و پیمانکاری برای افراد متقاضی جمعا به میزان 247 مورد انجام پذیرفته .
وی در فراز دیگری از سخنان خود تشریح نمود: بازدید از پاساژها ، مراکز اداری و تجاری ،هتل ها ، مراکز اقامتی و صدور اخطاریه و انجام مکاتبات لازم با سازمان ها و اصناف مربوطه در جهت رفع خطرات این واحد ها ، صدور اخطاریه به تعداد 195 مورد برای منازل و مراکز تجاری حریم رودخانه خرم آباد و کرگانه قبل از سیلاب فروردین 98، پوشش و انعکاس خبر و تهیه تصاویر مربوط به حریق و حوادث مهم سطح شهر، استان و دیگر نقاط کشور و ارائه نکات آموزشی در این خصوص در راستای ارتقاء سطح آگاهی و فرهنگ ایمنی شهروندان و کاربران فضای مجازی بوده که توسط همکاران زحمتکش سازمان آتش نشانی خرم آباد صورت گرفته است .  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد در پایان به ضدعفونی معابر در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ورود کرد: تهیه مواد ضد عفونی و انجام گندزدایی معابرعمومی و مسیرهای اصلی منتهی به بیمارستان ها، بازارچه ها و دیگر مراکز تعریف شده در پروتکل های اعلامی توسط وزارت بهداشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا به استان به میزان 3470500 لیتر توسط نیروهای خدوم این سازمان صورت گرفته است .  
گفتنی است در این آیین باشکوه، توسط گودرز امیری معاونت امورهماهنگی استانداری لرستان با اهداء لوح از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر آتش پاد سوم حمید علیرضایی ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد تقدیر و تجلیل شد . 
گفتنی است در این آیین باشکوه، توسط گودرز امیری معاونت امورهماهنگی استانداری لرستان با اهداء لوح از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر آتش پاد سوم حمید علیرضایی ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد تقدیر و تجلیل شد . 
اسامی آتش نشانان برتر که در این مراسم تجلیل شدند:
مهرداد فلاح معاونت عملیاتی آتش نشانی، هوشنگ ابراهیمی، سعید یاراحمدی، محمدرضا بابایی، حمید طولابی، آرمان حسنوند، فرشاد جهانی چگنی، علی خداداد ،حمید پادروند، اکبر بازگیر، محمد سپهوند، علی سالار پور، محمدتقی رضائیان و محمد امامی .
اسامی بازنشستگان آتش نشانی خرم آباد که در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند:
برزو بهزادی، اعظمی بارانی، هوشنگ پیرحیاتی  و نجم الدین فتحی 
سرکارخانم غلامی از اساتید دانشگاه و مدرس مباحث علمی و تخصصی آتش نشانی به پاس زحماتش مورد تقدیر ریاست این سازمان واقع شد .  
این گزارش حاکی است توسط سرکار خانم احمدی مسئول دفترتسهیلگری منطقه باقدمت پشت بازار از حمید علیرضایی ریاست سازمان آتش نشانی خرم آباد و فریدون راد مرد فرمانده ایستگاه شماره 3 به نمایندگی ازاهالی این محله و همشهریان خرم آبادی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد . 
اجرای زیبا و در خور تحسین این مراسم باشکوه را امیرمحمد حسنوند حراست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد برعهده داشت .
با تشکر از زحمات تمامی پرسنل خدوم این سازمان بویژه برادر ارزشی و تلاشگر سید علی شاهرخی مدیر روابط عمومی. 
در پایان مراسم ، مدعوین و مسئولین استانی و شهرستانی از نمایشگاه تجهیزات و ادوات آتش نشانی که به تازگی خریداری و به ناوگان اضافه شده، بازدید نمودند . 

گزارش : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: