پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲

بنا بر گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد ، شهردار خرم‌آباد با اعلام این خبر گفت: با تصویب و اجرای طرح تفصیلی، بسیاری از موانع توسعه شهر خرم‌آباد رفع خواهد شد.

محمد شریفی مقدم گفت: با ابلاغ مصوبه طرح تفصیلی پس از سال‌ها ، بسیاری از مشکلات موجود پیرامون اخذ پروانه ساخت و اراضی در طرح معابر رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مغایرت های موجود در طرح تفصیلی شهر مشکلات عدیده ای را برای مدیریت شهری و شهروندان به وجود آورده بود، اظهار کرد: با تصویب وابلاغ این طرح بسیاری از مشکلات موجود پیرامون اخذ پروانه ساخت و اراضی در طرح معابر رفع خواهد شد.
شهردار خرم آباد طرح تفصیلی را به عنوان سند توسعه شهر برشمرد و بیان داشت: مغایرت های یادشده مانعی بر سر راه رشد و توسعه شهر می باشد که با تعیین تکلیف این موارد می توان از ظرفیت های موجود در طرح تفصیلی بهره برداری حداکثری نمود.

محمد شریفی مقدم ابلاغ طرح تفصیلی را یکی از کارهای اساسی در حوزه شهر خرم آباد ذکر کرد و از پیگیری های دکتر خادمی استاندار لرستان، مهندس امیری معاون عمرانی استاندار، مهندس خالقی مدیرکل راه و شهرسازی لرستان و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد در به ثمر نشستن این طرح تشکر و قدردانی نمود.

انتشار: مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: