پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
همزمان با پایان هفته سلامت روان پاکبانان تربت جام با حضور در کارگاه آموزشی سلامت روان، راه های رسیدن به زندکی سالم و آرام را فرا کرفتند
سرپرست شهرداری تربت جام با اعلام این خبر گفت: این کارگاه توسط پایگاه سلامت اجتماعی توانا زیر نظر موسسه  عرش نشینان توانا جام و همکاری کارشناس بهداشت روان دانشکده علوم پزشکی با رعایت پرتکل های بهداشتی در محل سینما وحدت تربت جام برگزار گردید.
عباس محرمی افزود: سلامت و حفظ سلامتی پاکبانان و نیروهای شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است و برگزاری کارگاه ها و ایجاد فضای آموزشی در راستای ارتقاع سطح سلامت نیروها و خانواده ها موضوع مهمی است که توجه ویژه می شود.
وی ادامه داد: در راستای اقدامات فرهنگی، در این کارگاه کارشناس بهداشت روان دانشده علوم پزشکی قواعد یک زندگی آرام و بدون استرس را یادآوری کرد و آموزش داد که چگونه باید باسختی ها مقابله کرد
محرمی به نقش موثر پاکبانان در پاکیزگی شهر و مقابله با بیماری ها گفت: پاکبانان بعد از کادر بهداشتی و درمانی در خط مقدم مقابله با کرونا نقش آفرینی می کنند و اگر یک روز این چرخه پاکیزگی شهر بایستند، شهر قابل زندگی نیست. به همین دلیل همکاری شهروندان  با پاکبانان  از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مردم شهر را مانند خانه خود تصور کنند و در پاکیزه نگه داشتن آن احساس مسئولیت کنند.

خبرنگار: فرزین رشنی
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: