پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
رئیس سازمان صمت استان در دیدار با نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت :خواستار این هستیم بودجه خاص به جهت پروژه های مهم صنعتی و معدنی استان در مجلس تصویب شود.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در این دیدار گفت: با توجه به اینکه واحد ریسندگی صنایع بافت بلوچ ایرانشهر به بهره برداری رسید ، برای تجهیز واحد بافندگی این مجموعه نیاز به سرمایه گذاری ۹ میلیون یورویی و ۸۰ میلیارد تومانی می باشد تا این چرخه کامل شود.
داود شهرکی گفت: پروژه های بزرگ صنعتی و معدنی در منطقه با توجه به پتانسیل های استان باید اجرا گردد تا زمینه اشتغال مناسب ایجاد شود که این پروژه ها نیاز به اعتبار خاص دارد و بر همین اساس از کمیسیون صنایع و معادن مجلس درخواست داریم اعتبار ویژه برای استان در نظر بگیرد، تا سیستان و بلوچستان در زمینه صنعتی و معدنی به استانهای برخوردار نزدیکتر شود.
وی تکمیل چرخه ی صنایع نساجی بویژه واحد بافندگی بافت بلوچ ، طرح طایر خودرو سیستان و واحد فرآوری مس در منطقه سفید آبه با توجه به ذخیره شناسایی شده مناسب را از جمله طرحهای مهم در استان برشمرد و گفت برای ایجاد واحد فرآوری مس سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد ریالی مورد نیاز است.
بنابر این گزارش پس از این دیدار و بر اساس ملاقات کوتاه رییس سازمان صمت استان با دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ، درخواست های مربوطه ارایه و یک نسخه از وضعیت اقتصادی استان و نیازها به جهت توسعه استان در ابعاد صنعتی، معدنی و تجاری تقدیم ایشان گردید تا در جلسه جمع‌بندی سفر که با حضور روسای کمیسیون های مختلف مجلس ، نمایندگان استان، معاونین وزیر صمت و مدیران ارشد استانی در محل تالار امام رضا(ع) برگزار میگردد مورد بررسی قرار گیرد .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: