پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
در قالب طرح «نمایش‌نما» صورت گرفت؛
فیلم نمایش عروسکی «ماهی» به کارگردانی ویدا قهرمانی از تولیدات سال ۱۳۷۴ مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی پایگاه اینترنتی «نمایش‌نما» بارگذاری شد.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاقه‌مندان تا پایان آبان ۱۳۹۹ می‌توانند با مراجعه به این پایگاه، نمایش عروسکی «ماهی» را تماشا کنند.
بر اساس این خبر این نمایش قصه‌ی پیرمرد ماهی‌گیر فقیر و مهربانی است که هربار به دریا می‌رود با تعداد کمی ماهی باز می‌گردد تا این‌که یک روز ماهی عجیبی به تورش می‌افتد، ماهی از ماهی‌گیر می‌خواهد در عوض آزادی‌اش سه آرزوی او را برآورده کند، ماهی‌گیر آرزویی ندارد اما وقتی همسرش ماجرا را می‌فهمد، او را مجبور می‌کند به دریا برود و آرزوهای او را از ماهی بخواهد و...
بر همین اساس در نمایش عروسکی «ماهی» ویدا قهرمانی، لوریتا دسترنج، محسن ایمان‌خانی، حمید هاشمی و آرش شریف‌زاده به عنوان عروسک‌گردان ایفای نقش کرده‌اند و لوریتا دسترنج موسیقی آن‌را ساخته است.
هم‌چنین فرهاد علیزاده‌آهی طراحی صحنه و ویدا قهرمانی طراحی عروسک‌ها را برعهده داشته‌اند و رضا احمدی نیز به عنوان دستیار طراح صحنه و میترا مهتریان به عنوان عکاس همکاری داشته‌اند.
در عین‌حال گروه دکور نمایش عروسکی «ماهی» نیز متشکل از حسین اسدپور، علی‌رضا حسین‌پور و نامدار گونه‌فرهادی بوده‌ است.
علاقه‌مندان می‌توانند فیلم نمایش عروسکی «ماهی» و سایر نمایش‌های تولید شده در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در نمایش‌نما به نشانی th.kpf.ir تماشا کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: