پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
هیات اقتصادی سیستان و بلوچستان جهت شرکت در هشتمین کمسیون مشترک تجارت مرزی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان عازم کویته پاکستان شد.
گیتی آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : داود شهرکی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت : در راستای توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با جمهوری اسلامی پاکستان هشتمین کمسیون مشترک تجاری مرزی ایران و پاکستان در شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه  ، برگزار خواهد شد .
وی ديدار با استاندار ايالت بلوچستان پاکستان، مذاكره با تيم اقتصادي ايالت بلوچستان و نشست با اتاق بازرگاني جهت توسعه روابط اقتصادي را از مهمترین برنامه های این سفر ذکر کرد و افزود: پس از برگزاری نشست های مختلف تفاهم نامه همکاری دوجانبه به امضا روسای هیئت های دوطرف خواهد رسید.
شهرکی افزود :در  هشتمین کمیسیون مشترک تجارت مرزی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان  موضوعاتی از قبیل توسعه روابط دو جانبه در بهبود تجارت ‌و‌رفع موانع و مشکلات تجار و بازرگانان دو کشور و توسعه مبادلات تجاری دو طرف و با حضور مسئولین ارشد کشوری  و استانی دو کشور مورد توافق قرار خواهد  گرفت .
گفتنی است: ریاست هیات اقتصادی سیستان و بلوچستان را در این سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برعهده دارد و مدیران استانی در حوزه ی صنعت،معدن و تجارت، گمرک، راه ، راه آهن، پایانه ها و رییس اتاق بازرگانی و جمعی از تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی وی را همراهی می نمایند.
لازم به ذکر است: هفتمین کمیته مشترک تجارت مرزی ایران و پاکستان آبان ماه سال گذشته در زاهدان برگزار شده بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: