پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
صبح دوشنبه ۲۸ مهرماه، بانویی از محله حاشیه نشین و کم برخوردار کوی علی آباد به همراه دو همسایه خود، از همه جا رانده و درمانده وارد دفتر رئیس شورای شهر خرم آباد شد .
خانمی که براثر بارش های سال گذشته   منزلش در کوی علی آباد نیمه تخریب شده و اکنون از ترس سرما و بارش های سیل آسا حتی از خیّرین هم ناامید به شورای شهر خرم آباد پناه آورده بود .

رستم کوشکی بعد از شنیدن صحبت های این بانو دستور داد که نامه اش در صحن علنی شورا مطرح گردد و منزلش کاملا تخریب و نوسازی شود.

با تماسی که با رسول پاکدل مدیر دفتر تسهیلگری کوی علی آباد گرفته شد کاشف به عمل آمد که این منزل، موروثی است و ورثه های دیگری دارد و نمی شود بدون اجازه وراث تخریبی صورت گیرد .

بر پایه این گزارش، رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور اکید خواستار رسیدگی به وضعیت این خانواده نیازمند شد و از سعید فتوحی شهردار منطقه ۳ خواست تا در اسرع وقت، سیمان، ماسه و دیگر مصالح را رایگان به همراه یک بنای کارکشته و کاربلد در اختیار این خانوار قرار دهد تا تعمیرات اساسی و مورد نیاز در این منزل انجام پذیرد و این خانواده، زمستان سرد را با خیالی آسوده و گرم پشت سر بگذرانند .

خبرنگار : مریم‌نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: