پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
‍ رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد :
سدمعبر در خرم آباد اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی این شهر را به ریاست اردشیر دریکوند با راهکار برون سپاری رفع سد معبر به بخش خصوصی به جلسه کشاند .

 اسماعیل رضایی در ابتدا‌ گریزی به مشکلات و معضلات شهر خرم آباد زد و گفت: یکی از مشکلات بزرگ در سطح شهر بحث تمام ناشدنی سد معبر است، دستفروشان عبور و مرور را در سطح شهر مختل کرده و هر روز به سمت مسیر خودروها پیشروی می کنند تا جایی که سبزه میدان در تسخیر آنهاست و فقط به اندازه یک خودرو راه عبور به مردم می دهند .

جوانترین عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد، یادآور شد: از روزهای نخستین دور پنجم شورای شهر که خدمتگزار مردم شدیم هدف این بود که دستفروشان ساماندهی شوند حتی ما برای یافتن راهکاری بهتر در خدمت اعضای محترم شورای شهر تا مشهد مقدس رفتیم و از نزدیک بازارچه های محلی و شب بازارهای آن کلانشهر را مورد بررسی و بازدید قرار دادیم ولی متاسفانه بعد از چندین جلسه در خرم آباد هیچ اقدامی صورت نگرفت.

 اسماعیل رضایی، معضل دیگر شهر خرم آباد را جلسات بدون خروجی عنوان کرد و افزود: جلساتی که برگزار می شود خروجی ندارند و در مورد احداث بازارچه ها شاید سازمان میادین کوتاهی کرده و خروجی لازم را نداشته به هر حال کوتاهی از جانب هر شخص و سازمانی که باشد برای مردم قابل قبول نیست .

رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد، خاطرنشان ساخت: بارها گفتیم سازمان میادین، باند کندروی جنب ورزشگاه سبزی پرور در گلدشت شرقی میدان کریم خان مناسب ترین مکان جهت راه اندازی بازارچه و احداث غرفه برای واگذاری به دستفروشان است ولی کوچکترین تحرکی ندیدیم؛ سرمایه گذار هم پای کار است ولی چرا انجام نمی شود نمی دانیم.

اسماعیل رضایی در پایان سخنان خود نکته قابل تاملی را بیان داشت: در سنوات گذشته شهرک زاگرس احداث شد تا صنوف خودرویی به آنجا مهاجرت کنند و هدف بزرگ این طرح رفع سد معبر در سطح شهر بود ولی سالهاست مشکلات شهرک زاگرس حل نشده و امروز شاهد مهاجرت معکوس این صنوف به داخل شهر خرم آباد هستیم .

 اسماعیل رضایی حقوقدان جوان عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان، موافقت خود را با برون سپاری و خصوصی سازی رفع سد معبر در شهر خرم آباد اعلام کرد .

  خبرنگار : مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: