پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
‍ رئیس هیات بدمینتون شهرستان خرم آباد:
رئیس هیات بدمینتون شهرستان خرم آباد بمناسبت هفته تربیت بدنی با تشریح برنامه ها گفت: نخبه پروری و حفظ جایگاه ورزشکاران حرفه ای در اولویت برنامه های هیات بدمینتون خرم آباد است .
زهرا شمس بیرانوند ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به لیست برنامه های خود و الگوهای طرح تحول هیات بدمینتون شهرستان خرم آباد اشاره کرد و بیان داشت: توسعه ورزش بدمینتون در بین خانواده ها در فضای باز مانند پارک ها و بوستان ها را در دستور کار داریم؛ آموزش، تربیت مربی و برگزاری دوره های آموزشی از اهم برنامه ماست و  همچنین برگزاری مسابقات به مناسبت های مختلف را انشاء الله خواهیم داشت .

این بانوی ورزشکار با تاکید بر همگانی کردن و تقویت ورزش بدمینتون در حاشیه شهر ها،بخش ها و روستاها، اذعان داشت: درصدد تعامل و همکاری با سازمانهای دولتی، ارگانهای نظامی و انتظامی، شهرداری ها، آموزش پرورش و دانشگاهها هستیم .

زهرا شمس بیرانوند در پایان تاکید کرد : فرهنگ سازی، تشویق، ترغیب جوانان و نوجوانان و خانواده ها به ورزش جذاب و زیبای بدمینتون و پشتوانه سازی از مهمترین اهداف این هیات برای حفظ جایگاه ورزشکاران حرفه ای و نخبه پروری است که مهم ترین بخش این برنامه ها محسوب می شود و این امر باحمایت، همدلی و همراهی نهادهای مربوطه و مسوولین استان و شهرستان امکان پذیر است .

خبر : مریم نظری 
روابط عمومی هیات بدمینتون شهرستان خرم آباد


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: