پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: با تلاش همکاران اداره بهره برداری آبرسانی به روستاهای پکاجیک و وار شهرستان خوی پایدار شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: با تلاش همکاران اداره بهره برداری آبرسانی به روستاهای پکاجیک و وار شهرستان خوی پایدار شد.به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی،یداله سلطانی اظهار کرد: با تلاش همکاران  در دو عملیات اجرایی الکترو پمپ چاه شماره یک روستای پکاجیک  و الکتروپمپ شماره ۱ روستای وار  تعویض شدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات تعویض الکتروپمپها در سریعترین زمان ممکن انجام شد،افزود: تاسیسات آبرسانی روستاهای  به دلیل خرابی سریعا به منظور جلوگیری از قطع آب اهالی در دستور کار قرار گرفت که پس از رفع عیب، مجدد وارد مدار بهره برداری شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت اظهار کرد: در این عملیات ها با خارج نمودن پمپ های سوخته و نصب پمپ جدید، سریعا استارت کار انجام و پمپ های جدید وارد مدار بهره برداری شد.
سلطانی در خاتمه تصریح کرد : به منظور اینکه اهالی این روستاها در مدت تعمیر با مشکل بی آبی مواجهه نشوند در طول هر دو عملیات به وسیله تانکر به این روستاها آبرسانی انجام شد.
لازم به توضیح است که روستاهای پکاجیک و وار از توابع بخش مرکزی شهرستان خوی با جمعیتی بالغ بر 6 هزار نفر می باشند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: