پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۶۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
در بخش‌های «فیلم» و «ایده» صورت گرفت؛
اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه‌های طلا، نقره و برنز چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان را در بخش‌های «فیلم» و «ایده» از آن خود کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیات داوران چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان، ۱۳ فیلم و ایده‌ را شایسته دریافت مدال طلا، نقره و برنز دانستند.

در بخش ایده، ایده‌ی گروهی «هاف تایم» از گروه نقاب، با سرپرستی غلامرضا رمضانی و مربی‌گری مهدی رضایی، جایزه طلا به‌خاطر طراوت ایده، جسارت در بیان و شخصیت‌های اکتیو به اعضای کانون تعلق گرفت.

همچنین جایزه‌های برنز ایده گروهی «همسایه» از گروه حافظ به سرپرستی سیروس حسن‌پور و عادل تبریزی و ایده گروهی «رکاب» از گروه باحال‌ها به سرپرستی مهین جواهریان و شهلا پورآرین، به اعضای نوجوان کانون اختصاص یافت.

در بخش فیلم نیز، «یوکابد رحمانی» از مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون تاکستان در استان قزوین برای فیلم «جادوی خواندنی» عضو گروه حافظ و «ایلیا رمضانی» از کانون استان بوشهر برای فیلم «فضای زندگی» عضو گروه سینمایی، هر دو جایزه نقره دریافت کردند.

همچنین «ریحانه تاتاری» عضو مرکز مجتمع فرهنگی هنری کانون گرگان برای فیلم «کرونا دم در خانه در کمین است» عضو گروه عاشق، جایزه برنز بخش «فیلم» را از آن خود کرد.

یادآوری می‌شود ۴۰۳ فیلم و ۴۳۹ ایده به دبیرخانه این المپیاد ارسال شده بود که ۳۶ «فیلم» و ۲۷ «ایده» برای رقابت در بخش پایانی معرفی شدند. در میان آن‌ها ۱۸ فیلم و ۱۴ ایده از آثار اعضای نوجوان کانون پرورش فکری بود.

آیین پایانی چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان روز اول آبان ۱۳۹۹ در مرکز نوآوری صبا برگزار شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: