پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی با همکاری سازمان مردم نهاد گسترش فرهنگ کتابخوانی خوی قفسه امانت کتاب برای همکاران در ساختمان اداری شرکت آب و فاضلاب خوی نصب شد .

 در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی با همکاری سازمان مردم نهاد گسترش فرهنگ کتابخوانی خوی قفسه امانت کتاب برای همکاران در ساختمان اداری شرکت آب و فاضلاب خوی نصب شد .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، مسئول روابط عمومی شرکت گفت : کتاب یکی از ابزارهای بسیار مهم جهت غنی سازی اوقات فراغت محسوب و موجب جلوگیری از بسیاری از ناهنجاریها در جامعه می شود.

وی افزود : کتابهایی که به روز باشد و دارای محتوای خوب و سازنده و آموزشی باشد می تواند افراد را بیشتر به کتابخوانی علاقه مند سازد.

مجید خلخالی اظهار داشت : این یک واقعیت اثبات شده است که رمز حصول پیشرفت کشورهای توسعه یافته ومترقی، امر مطالعه ودانش افزایی سودمند وهدفمند بوده و مطالعه وکتابخوانی را از ضروریات برنامه های حیاتی خود برشمرده اند.چرا که افراد هرجامعه زمانی به این ضرورت فرهنگی  بهاداده و آن را جدی بگیرند در رشد وپیشرفت جامعه تأثیرگذار و در تربیت نسل های امروز وفردای جامعه نقش سازنده ای را عهده دارخواهد بود.

حسین کبیری مدیرعامل سازمان مردم نهاد گسترش فرهنگ کتابخوانی خوی با اشاره به حدیث  امام علی (ع)  در مورد کتابخوانی " در عجبم از مردمی که به غذای جسم خویش چه بسیار اهمیت می دهند، اما نسبت به کتاب و مطالعه برای تغذیه روح آنان است این چنین بی اعتنا و بی توجه هستند " افزود : هرکس به سهم خودباید دراین امر کوشاباشد واین دغدغه را در خود بیافریند که در راه دانایی، توانایی وآگاهی فرزندان امروز تلاش نموده و نسل فردا را، نسلی پرورش ورشد یافته مبتنی برتفکر خرد جمعی پرورش داده، آن چنان که شایسته حقوق حقه ی آن هاست.

وی نصب قفسه کتاب را یکی از راهکارهای افزایش سرانه مطالعه  عنوان کرد و ادامه داد : برای  اینکه سرانه ی مطالعه افزایش یابد، این کار باید از نظر مردم به عنوان یک فعالیت ضروری شناخته شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: