پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
همزمان با هفته تربیت بدنی و در راستای تکریم ورزشکاران و مدال‌آوران قهرمان خرم‌آبادی، کلنگ احداث سایت استقبال از ورزشکاران توسط شورای اسلامی شهر خرم‌آباد و شهردار مرکز استان در پارک نسترن واقع در میدان دانشجو به زمین زده شد.
 در این آیین، رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد، بیان داشت: در سنوات گذشته استقبال از قهرمانان و مدال‌آوران در فضایی نامناسب و به دور از حفظ کرامت و شأن همشهریان عزیز برگزار می‌شد و مکانی مناسب در اختیار عزیزان جهت استقبال وجود نداشت.

 رستم کوشکی خاطرنشان ساخت: حدود یک سال گذشته با همکاران عزیز عضو شورا و شهردار محترم در مراسمی حضور یافتیم و با فضایی نامناسب برخورد کردیم که در شان و منزلت شهر خرم‌آباد و در شأن ورزشکاران و قهرمانان عزیز نبود، پهلوانان و نام آورانی که انصافاً شایسته هستند و در تمام دنیا افتخار برای استان لرستان و کشور کسب می‌کنند، به همین خاطر پیگیری کردیم و در یک مصاحبه قول دادیم این فضا را به عنوان یک سایت جهت استقبال از ورزشکاران نام آور احداث کنیم .

وی در ادامه گفت: اگر امروز این طرح به طول انجامید به این دلیل بود که می خواستیم  یک طرح زیبا و کارشناسی شده باشد و کارشناسان مختلف در خصوص این موضوع نظر بدهند که بعد از طی مراحل خاص به نتیجه رسید و الحمدلله بسیار زیبا طراحی شده .

رستم کوشکی به کم و کاستی ها با توجه به شرایط کرونایی جامعه گریزی زد و اذعان داشت: از همشهریان فهیم درخواست دارم کمی ها و کاستی ها را بر ما ببخشایند؛ این سایت هرچند کوچک است ولی می طلبد این فضا در اختیار ورزشکاران باشد تا مسئولین بتوانند زمینه را برای این عزیزان قهرمان فراهم کنند و در آینده شاهد افتخارآفرینی ورزشکارانی توانمند در سطح کشور و دنیا باشیم.

رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان آیین کلنگ زنی سایت استقبال از ورزشکاران خرم آبادی از محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان خواست در کوتاهترین زمان ممکن این اتفاق ارزشمند حتماً به نتیجه برسد و این سایت در نهایت زیبایی ساخته شود .

شایان ذکر است، دکتر امیررضا پروری مشاور این طرح می باشد .

خبرنگار : مریم نظری 
رسانه "چی دا "

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: