پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
با تلاش سعید فتوحی شهردار منطقه 3؛
سعید فتوحی نامی آشنا برای شهرداری خرم آباد است که نزدیک به شش ماه می شود مجدد سکان شهرداری منطقه 3 را در دست گرفته، وصف پروژه هایش را در طی این مدت اندک به مراتب شنیده بودیم برآن شدیم از نزدیک با وی گفت و گویی داشته باشیم .
 
به سراغش رفتیم و به همراه وی پروژهای در دست اقدامش را یکی پس از دیگری بازدید کردیم .
 
فتوحی طی این بازدیدها بیان داشت: هدف پروژه‌هایی که در این شش ماه در سطح منطقه 3 آغاز کرده ایم این است که ان شاء ا...زیرساخت هایی را در این منطقه  گسترش دهیم زیرا منطقه ۳ نسبت به مناطق دیگر از لحاظ زیرساختی کم‌ برخوردارتراست و در سنوات گذشته توجهی به آن نشده و روزی که خدمتگزار مردم در منطقه 3 شدم پروژه هایی را تعریف کرده ایم که تقریباً بیشتر آنها اکنون فعال است.
 
مدیر منطقه 3 شهرداری خرم آباد ابتدا از پروژه پارک صخره ای طیب سخن به میان آورد: پروژه  پارک صخره‌ای طیب به مساحت ۲/۵ هکتار که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد از پروژه های فعال ماست و تاکنون بالغ بر ۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده .
 
وی به پارک صخره‌ای بهارهم ورود کرد: پارک صخره‌ای بهار حد فاصل قاضی آباد و پشته حسین آباد است که هم اهالی پشته حسین آباد و هم اهالی قاضی‌آباد می توانند از آن استفاده کنند به مساحت ۱/۵ هکتار می باشد و بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون هم بالغ بر ۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
 
سعید فتوحی اصلاح هندسی پیچ انتهای پشته حسین آباد را از نزدیک به ما نشان داد همان خیابان طیب به سمت قبرستان سرابیاس که متاسفانه سالها باعث تصادفات بسیاری در آن محدوده شده و حالت پرتگاهی بود و مشاهده کردیم دستگاه پیکور( بیل مکانیکی زنجیردار) در آنجا فعالیت می‌کند وبه دو مسیر رفت و برگشت با بلواری در وسط تبدیل شده و پایین دست هم در حال سنگکاری و ما خوشحال از این پرژه حیاتی برای جنوب شهربه نمایندگی از مردم از این شهردار جوان تشکر کردیم.
 
وی با اشاره به احداث پارک بانوان در گلدشت شرقی به مساحت 6هزار و 600متر مربع از پروژه مهم و عظیم احداث پارک کوهستانی پاگر نیز گفت: پارک کوهستانی پاگر ۴۵ هکتار است که راهشکافی آن انجام گرفته و اکنون پیمانکار در حال ساخت سکوها می باشد و تقریباً آب آن هم توسط سازمان فضای سبز تا دامنه تپه آمده که انشاءا... قصد داریم ترانس برق و تیرهای چراغ را نصب کنیم و به زودی هم یک اِلمان در آنجا نصب می شود که در مرحله بررسی و کارشناسی آن هستیم.

 این مدیر جوان ولی باتجربه شهرداری منطقه 3 خرم آباد اظهار داشت: دوربرگردان ارتش در بلوار بهارستان را احداث کرده ایم و اکنون با همکاری ارتش در حال آغاز اِلمان شهدای ارتش هستیم که این دوربرگردان کار بسیار نیک و بجایی جهت سهولت تردد مردم است و همچنین در طی این مدت، دوربرگردان ایران زمین غربی را احداث نمودیم و به زودی دوربرگردان مقابل اداره راهداری استان را ایجاد می کنیم زیرا آن نقطه بسیار حادثه خیز است وغالب تصادفات در آنجا رخ می دهد.

 پروژه دیگر سعید فتوحی احداث ساختمان شهرداری منطقه تحت امرش است که در این رابطه گفت: درابتدا مقرر شد ساختمان شهرداری منطقه 3 به صورت امانی ساخته شود ولی با توجه به نوسانانت قیمت میلگرد هیچ شرکت کننده ای نداشت در حال حاضر به مناقصه گذاشته ایم تا به صورت مناقصه، فونداسیون آن را به پیمانکار واگذار کنیم.

وی به احداث پارک یاس در محدوده کوره آجرپزی به مساحت یک هکتار اشاره کرد و سپس در راستای دفع آبهای سطحی محله کریم خان زند، اذعان داشت: سالهاست در این منطقه هنگام بارندگی آب های آرتین، پشت مخابرات و کریم‌خان باعث آبگرفتگی معابرو مشکلاتی برای همشهریان می شود که اکنون از میدان کریم خان به سمت خیابان باباطاهر کار جدولگذاری را شروع کرده ایم و روند پروژه هم به خوبی در حال پیشرفت فیزیکی است.
  
فتوحی با بیان اینکه پیست دوچرخه سواری چهارباغ گلدشت شرقی را به اتمام رسانده گریزی به پروژه های گلدشت غربی زد وخاطرنشان ساخت: پارک باستانی چغا خندق ۲/۵ هکتار است که طراحی آن توسط مشاور انجام و مجوزهای لازم اخذ شده و اکنون در مرحله مناقصه است؛ همچنین پروژه احداث پارک اسبستان را داریم، متاسفانه اسبستان تنها محله‌ای است در سطح منطقه 3 که فاقد پارک و فضای سبز می باشد ؛16هزار مترمربع جهت پارک محله ای در نظر گرفته شده که متاسفانه معارض دارد و در حال مرتفع کردن مشکلات آن هستیم. 
 
اصلاح هندسی و مبلمان شهری میادین از دیگر پروژه های شهردار منطقه 3 خرم آباد است که در این رابطه تشریح کرد: اصلاح هندسی میدان فردوسی در گلدشت شرقی به طور کامل تکمیل شده و به زودی وارد اصلاح میدان آرش خواهیم شد.
 
 وی با اشاره به آسفالت سطح منطقه ماسور تصریح نمود: بیش از ۱۶ کوچه و معبر در سطح منطقه ۳ اسفالت شده و هدف ما بیشتر توجه بهمحله باقدمت ماسور است و اکنون مدنظر است به امید خداوند چندین معبر دیگر آسفالت شوند. 

شهردار منطقه 3 خرم آباد از تعمیر تمام پمپ های زیرگذرها و روشنایی پارکها با هزینه ای به مبلغ یک میلیارد تومان سخن گفت و سپس ویرانی های سیل فروردین 98 را یادآورشد: با توجه به سیلاب سهمگین 98 و مشکلات بسیاری که ایجاد کرد بلوار ساحلی از پل حاجی تا پل صفوی را کاملا از بین برده بود بنابراین در آن محدوده، بلوار جدید احداث وسنگ فرش کردیم و جدولگذاری هم شد وکاشت چمن آن توسط همکاران زحمتکش شهرداری منطقه سه انجام پذیرفت علاوه بر آن سنگفرش مقابل درب مسجد النبی(ص) شمشیرآباد را نیز انجام داده ایم .

وی گفت: احداث سرویس بهداشتی با 13چشمه در پارک شریعتی یکی دیگر از کارهای ماست که با محوطه سازی آن بالغ بر 800 میلیون تومان هزینه داشته است.
 
سعید فتوحی خاطرنشان ساخت: اردیبهشت سال جاری که خدمتگزار مردم در این سمت شدم شهرداری منطقه 3 بالغ بر 43 میلیارد تومان بدهی داشت ونیروها تا برج 11 حقوق دریافت کرده بودند و حقوق و عیدی زیادی طلب داشتند، اکنون خوشبختانه برج 5 را پرداخت کرده ام و به زودی برج 6هم تسویه می شود با این حجم بدهی 43 تا 45 میلیارد تومانی کار برای ما سخت شده بود و باعث شد آنگونه که باید و شاید نتوانیم به مردم خدمت کنیم و هنوز با استانداردها و ایده آل ها فاصله بسیاری داریم . 
 
مدیر پرتلاش منطقه 3 خرم آباد در پایان سخنان خود به احداث آبشار پارک شاپوری و پارک طیب پشته حسین آباد اشاره کرد و بیان داشت : امیدواریم مردم کم و کاستی ها را از ما ببخشند انشاءا... برنامه داریم که بیشتر از این به مردم خدمت کنیم و به سمت رضایتمندی همشهریان پیش برویم.

خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: