پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی به صورت سرزده در شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی حضور یافت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی  به صورت سرزده در شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی حضور یافت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین ، حسن عباسی گزنق گفت: حضور اینجانب در این شرکت به منظور بررسی وضعیت دستگاه، کارمندان، ارباب رجوع و افراد مشغول فعالیت در این مجموعه است که با توجه به شیوع ویروس کرونا بررسی رعایت پروتکلهای بهداشتی نیز از دیگر اهداف بازدیدهای سرزده است.

وی افزود: در بازدید صورت گرفته امروز، وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شرکت آب و فاضلاب مطلوب و قابل قبول ارزیابی گردید.

در  ادامه بازدید معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت راه اندازی خدمات غیر حضوری از طریق سایت و اپلیکشن همراه آبفای شرکت را یادآور شد و گفت : در راستای رعایت پروتکل ها و کاهش ترددها و تجمعات در شرکت علاوه بر خدمات فوق دفاتر پیشخوان دولت نیز خدمات شرکت را ارائه می دهند . نصراله زاده به طرح نشانه گذاری در جهت رعایت فاصله اجتماعی در شرکت اشاره کرد و افزود : از زمان همه گیری ویروس کرونا کارهای زیادی جهت کاهش ریسک ابتلا به کرونا در شرکت انجام شده است .

در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت شرکت تداوم این روند را خواستار شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: