پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۶۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
شرکت آب و فاضلاب با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی ، مسابقه کتابخوانی ویژه صرفه جویی در مصرف آب در هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان تا 1 آذر) برگزار می کند.

شرکت آب و فاضلاب  با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی ، مسابقه کتابخوانی ویژه صرفه جویی در مصرف آب در هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان تا 1 آذر) برگزار می کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: همزمان با طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و هفته کتاب و کتابخوانی به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقه کتابخوانی غیرحضوری با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین ، یداله سلطانی اظهار داشت: مسابقه‌ کتابخوانی با عنوان «آب زندگی است» را به صورت مجازی  و چهار گزینه‌ای  در دو رده "ابتدائی و راهنمائی" و "آزاد" در هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان تا 1 آذر) برگزار و به سه نفر برگزیده هر رده جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود :این مسابقه با هدف علاقمند کردن اقشار مختلف جامعه بخصوص دانش آموزان به مطالعه کتاب و همچنین صرفه جوئی در مصرف آب برگزار می شود و علاقه‌مندان می توانند جهت دریافت سوالات و منابع این مسابقه در هفته کتاب و کتابخوانی به سایتwww.samakpl.ir  و همچنین اداره کتابخانه های عمومی خوی مراجعه کنند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: