پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۶۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
قطار اشتغال‌زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به استان البرز رسید.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد برکت، به گفته معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور این بنیاد، این بنیاد در اولین سال حضور و فعالیت خود در حوزه اشتغال‌زایی اجتماع‌محور در استان البرز 750 شغل خرد و خانگی را در مناطق محروم این استان ایجاد می‌کند.
رضا راضی‌زاده افزود: تا پایان سال جاری 250 طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور با اعتباری بالغ بر 225 میلیارد ریال در استان البرز راه‌اندازی می‌شود که باعث فراهم آمدن فرصت‌های کسب و کار برای 750 نفر به شکل مستقیم و غیرمستقیم خواهد شد.
وی اظهار داشت: بنیاد برکت در اولین گام اشتغال‌زایی اجتماع‌محور در استان البرز، شهرستان طالقان و روستاهای حومه این شهر را تحت پوشش فعالیت‌های خود قرار داده است.
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت از شروع فعالیت تسهیل‌گران این بنیاد در استان البرز خبر داد و گفت: تا به امروز 100 طرح توسط تسهیل‌گران شناسایی و برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی شده‌اند. راضی‌زاده تصریح کرد: مشاغل هدف‌گذاری شده در استان البرز با توجه به طرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر منطقه و از جمله جاذبه‌های گردشگری و تفریحی، در رسته‌هایی همچون خدمات مرتبط با صنعت گردشگری، ایجاد گلخانه، پرورش دام سبک، زنبورداری، صنایع دستی و فنی است.
وی تاکید کرد: پس از بهره‌برداری از 250 طرح هدف‌گذاری شده در شهرستان طالقان، دیگر شهرهای استان البرز نیز تحت پوشش فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت قرار خواهند گرفت.
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت با اشاره به فعالیت‌های اشتغال‌زایی این بنیاد در کشور گفت: بنیاد تا پایان سال 98، 40 هزار طرح اجتماع‌محور را در مناطق محروم و روستایی راه‌اندازی کرده که باعث ایجاد 120 هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در این مناطق شده است.
وی خاطرنشان کرد: بنیاد برکت برای سال جاری نیز راه‌اندازی 60 هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را هدف‌گذاری کرده است که ایجاد 180 شغل را به دنبال خواهد داشت.
به گفته راضی‌زاده، بنیاد برکت در 242 شهرستان و 8 هزار روستا در 31 استان کشور در زمینه ایجاد مشاغل خرد و خانگی فعالیت می‌کند. 
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان امام از طریق بنیاد برکت و با هدف ایجاد فرصت‌های کسب‌وکار، محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی، ارتقای سطح زندگی و توزیع عادلانه‌ امکانات و فرصت‌ها، نهضت ایجاد اشتغال را در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار کشور راه‌اندازی کرده است.
گفتنی است، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) 31 طرح را در حوزه‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، فرهنگی، سلامت و سایر خدمات با حجم سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 91 میلیارد ریال در استان البرز به بهره‌‌برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: