پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
با 27 اثر صورت می گیرد؛
فاطمه مرادی هنرمند نقاش به مدت شش روز، از روز جمعه 9 تا روز چهارشنبه، 14 آبان ماه 1399 آثار نقاشی اش را در نگارخانه بهارک به نمایش می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نگارخانه بهارک پس از تعطیلی های مقطعی پی در پی پیرو ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و صدور ابلاغیه تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری متعاقب شیوع موج سوم کرونا در ماه گذشته، ساعت 17 روز جمعه، 9 آبان ماه 1399 با برپایی آیین افتتاحیه نمایشگاه آثار نقاشی فاطمه مرادی دوباره بازگشایی می شود و به جمع نگارخانه های فعال سطح شهر تهران بازمی گردد.

آیین افتتاحیه نمایشگاه انفرادی نقاشی فاطمه مرادی تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت و این نمایشگاه، در دیگر روزها، از روز شنبه تا چهارشنبه، 10 تا 14 آبان ماه 1399 از ساعت 17 الی 20 پذیرای علاقمندان به هنرهای تجسمی است که با رعایت دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک به بازدید از 27 اثر ارائه شده این هنرمند جوان می پردازند.

لازم به ذکر است که این نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی فاطمه مرادی و سومین نمایشگاه هنرهای تجسمی فصل پاییز نگارخانه بهارک به شمار می رود.

نگارخانه بهارک در فصل پاییز 1399 تاکنون، دو مجموعه آثار نقاشی "انقراض" و "ناگفته ها" را در معرض دید مخاطبان قرار داده که به ترتیب حاصل ذوق ورزیِ محمدرضا باقری هنرمندی و حسام الدین جاویدنیا هنرمند سنندجی بوده است.

نگارخانه بهارک در در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک واقع شده است.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: