پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
فرمانده انتظامی استان گفت: ۲تیم از یک باند مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.
سردار طاهری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت:  جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "مهرستان" و " ایرانشهر " ،طی 2عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ در مجموع مقدار یک تن و 432 کیلو و 160گرم انواع مواد افیونی را کشف کردند.
وی افزود:  در این 2 عملیات 2 دستگاه وانت تویوتا و 2 دستگاه پژو 405 توقیف و یک قبضه سلاح کلاش بهمراه مقادیری مهمات جنگی کشف شد.
 وی تصریح کرد: روز گذشته در درگیری مسلحانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی، در یکی از محورهای فرعی این شهرستان، مقدار یک تن و 634 کیلو  تریاک کشف شد.
وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه علاوه بر توقیف 2 دستگاه خودروی پژو 405، مقادیری سلاح و مهمات جنگی بدست آمد.
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر و دیگر رده های عملیاتی و انتظامی استان طی شش ماه نخست سال با اجرای  3 هزار و 478 عملیات درگیری با  قاچاقچیان مواد مخدر 87 تن و 200 کیلو گرم مواد افیونی کشف شد.
طاهری افزود: در این راستا 35 باند قاچاق مواد مخدر منهدم ،17  قاچاقچی به هلاکت ، 3 نفر از سرشبکه های اصلی دستگیر و 61 قبضه سلاح سبک و سنگین کشف شد.
وی تصریح کرد: در این مدت 407 دستگاه خورو سبک و سنگین نیز توقیف  و 6 هزار و 798 نفر مرتبط با جرایم مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: