پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
بهبود کیفیت زندگی مردم، ارتقا سطح درآمد مردم، افزایش مداوم احساس دستیابی به سود و منفعت، رفاه و امنیت  و غیره ..

"بهبود کیفیت زندگی مردم، ارتقا سطح درآمد مردم، افزایش مداوم احساس دستیابی به سود و منفعت، رفاه و امنیت  و غیره ..."

در اطلاعیه اخیر پنجمین پلنوم نوزدهمین کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، واژه "مردم" 23 بار تکرار شده است؛ این نشان دهنده فلسفه کشورداری حزب حاکم چین پیرامون اولویت قرار دادن مردم است. همچنین الگویی جدید برای جامعه جهانی فراهم می کند تا به درک این نکته دست یابند که چرا میزان حمایت از دولت چین سال ها در نظرسنجی های بین المللی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. 

رساندن رفاه مردم به سطح جدید که از اهداف توسعه در چهاردهمین برنامه پنج ساله است تا اهداف دورنمای سال 2035 که عبارتست از افزایش سرانه تولید ناخالص داخلی به سطح کشورهای پیشرفته متوسط  و گسترش چشمگیر گروه های با درآمد متوسط، موضوعات اطلاعیه مشترک یادشده پیرامون پاسخ به نیازهای مردم برای دستیابی به زندگی زیباتر و بهتر است که تنظیم شد.

نیز، این برای نخستین بار است که پلنوم پنجم هدف بلند مدت سعادت مشترک همه مردم برای دستیابی به پیشرفت اساسی تر را مطرح کرده است که بدون تردید سبب افزایش احساس دسترسی به سود و منفعت، شادی و امنیت مردم خواهد شد.  

به همین دلیل، جامعه جهانی اطمینان و انتظارات خود را نسبت به  اهداف توسعه چین در پیشنهاد چهاردهمین برنامه پنج ساله ابراز کرده است. برای جهانیان دلیل این که چین قادر به ایجاد معجزه توسعه شگفت انگیز است، این می تواند باشد که  همان طور که رهبر چین گفت، "ما باید کارها را یکی یکی انجام دهیم، سال به سال بیشتر کار کنیم و تلاش داشته باشیم تا مردم شاهد تغییرات باشند و بتوانند به منافع خود دست یابند".

"تحقق مداوم آرزوی مردم برای داشتن زندگی بهتر" انگیزه اساسی توسعه چین و نیز رمز اصلی برای درک جهان  از "حکومت چین" است.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: