پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی از تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی بازدید کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی از تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی انلاین از خوی ، در این بازدید یداله سلطانی مدیرعامل شرکت در سخنانی ضمن تشکر از حضور فرماندار و بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی گزارشی از تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی ارائه دادند.

سلطانی گفت : تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی از سه مدول تشکیل شده است که هر مدل  ظرفیت 15 هزار متر مکعب در شبانه روز را دارد که ظرفیت کل تصفیه خانه 45 هزار مترمکعب در شبانه روز است .وی افزود : فرآیند تصفیه مدول اول این تصفیه خانه از نوع لاگونهای هوادهی و فرآیند تصفیه مدول دوم و سوم از نوع  SBR است .

مدیر عامل شرکت طول شبکه جمع آوری فاضلاب موجود را 348 کیلومتر اعلام کردند و افزوند: تا پایان امسال با اجرای 18 کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب به 366 کیلومتر خواهد رسید وی همچنین اعلام کرد درصد برخوداری شهروندان خویی از خدمات فاضلاب از 66 درصد به 71 درصد خواهد رسید .

سلطانی بیان کرد : با اجرای 150 کیلومتر از شبکه فاضلاب اکثر مناطقی که امکان فنی اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب را دارنداجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به اتمام خواهد رسید و این مهم در چند سال آینده عملیاتی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود به توضیح در مورد بخش آب پرداخت و اظهار داشت : تامین آب شهرستان خوی و روستاهای موجود با 96 حلقه چاه و 55 دهنه چشمه صورت می گیرد که در بخش کیفی مشکلی نداریم ولی در بخش کمی چه در بخش شهری و چه در بخش روستائی مشکل داریم . وی به عدم وجود سد در شهرستان خوی اشاره کرد و افزود :در شهرستان خوی بعلت عدم وجود سد تامین آب پایدار با مشکل مواجه است و در صورت اجرای سد چند سالی باید در انتظار بهره برداری از سد بود .سلطانی برنامه میان مدت را حفر دو حلقه چاه فلمن از محل اعتبارات پدافند غیر عامل شهرستان عنوان کرد .

حسن عباسی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی با تشکر از زحمات همکاران و کارکنان شرکت برای آنها سلامتی آروز کرد و در ادامه از بخشهای مختلف تصفیه خانه فاضلاب بازدید و کارشناسان شرکت توضیحات لازم را به وی دادند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: