پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
پشت پرده حکمیت قلابی رسانه ای
تبدیل برخی از افراد به برادر بزرگتر که نسبت به سایرین از امتیازات ویژه ای برخوردار شوند از جمله ناکارآمدی های نظام رسانه ای ایران محسوب می شود.
خوردن نان عناوینی که روزنامه نگاران آن را برند کرده اند و حالا با قلع و قمع قهری از گردونه خارج شده اند ، نمی تواند مایه توانمندی و وجود ژن خوب در یک فرد باشد. فردی که در اولین گاردگیری اش نسبت به مخالفان خود از کلمات تحقیرآمیز قبل از انقلابی استفاده می کند نشان می دهد که ماهیتا اعتقادی به مشارکت و دموکراسی ندارد. 
از دیگر سو رحمانیان صاحب کار روزنامه شرق برای ایجاد یک دو قطبی و بهره گیری از آن ، رقیب خود را سیبل قرار داده و  حامیان تبلیغاتی و تدارکاتی اش در فضای مجازی با بهره گیری از عناصر دو قطبی سازی با اشاره به دولتی بودن و  گداگدول بودن و انگهای سیاسی سعی دارند رحمانیان را یگانه ترین ناجی خود قلمداد کرده و گروه مقابل را اگر چه دارای اکثریت اما فاقد شعور حرفه ای قلمداد کنند.مقاومت اشرافیت در مقابل جنبش پابرهنگان.

این نوع بهره جستن از فضای مجازی و عناد ورزیدن های خصمانه چیزی جز رفتار منافقین در اول انقلاب را بیاد نمی آورد.تا آنجا که حتی در مورد شهید مظلوم، شعار سر داده می شد : بهشتی،بهشتی، طالقانی رو تو کشتی!
حالا اما پاک آیین که در مقابل رحمانیان قرار گرفته کیست؟ رابین هودی که می خواهد پوزه اشرافیت مطبوعاتی را به گل بمالد؟ پاسخ خیر است. پاک آیین بناست بگوید هیچ رسانه ای بر رسانه دیگر شرف ندارد. هیچ مدیر مسئولی بر مدیر مسئول دیگر برتری ندارد.  هیچ شهر و استانی بر دیگری ارجحیت ندارد.هیچ انتخاباتی اگر در آن صداقت نباشد برنده ندارد .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: