پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۶۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: این شرکت توجه جدی به تامین آب سالم برای شهروندان و روستائیان داشته و هم اکنون مطلوبیت آب آشامیدنی شهرها و روستاهای شهرستان خوی مطابق استانداردهای ملی است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: این شرکت توجه جدی به تامین آب سالم برای شهروندان و روستائیان داشته و هم اکنون مطلوبیت آب آشامیدنی شهرها و روستاهای  شهرستان خوی مطابق استانداردهای ملی است.

یداله سلطانی افزود: آب شهرها و روستاهای شهرستان خوی به طور مستمر  از نظر کیفی آزمایش می شود که نتایج تمامی این آزمایش ها حکایت از مطلوبیت آب مصرفی دارد.

وی تصریح کرد: طبق آخرین آزمایشات انجام شده، درصد مطلوبیت میکروبی و کلرسنجی آب آشامیدنی در شهرستان خوی 100 بوده و این رقم بالاترین درصد مطلوبیت ممکن برای آب آشامیدنی می باشد.

سلطانی به فعالیت  آزمایشگاه آب در شرکت اشاره کرده و گفت: آزمایشگاه آب شرکت، علاوه بر انجام آزمایشات مختلف بر روی نمونه آب شرب شهرها و روستاهای شرکت ،شهرها و روستاهای شمال استان را نیز تحت پوشش خدمات خود دارد.

وی با بیان اینکه آب آشامیدنی شهرها و روستاهای شهرستان خوی به طور مستمر و بر اساس دستورالعمل های ارسالی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طریق آزمایشگاه مجهز پایش می شود خاطرنشان کرد: کیفیت آب خط قرمز شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی است.

رئیس هیئت مدیره شرکت بیان کرد: هم اکنون جمعیتی بالغ بر 400 هزار نفر در شهرستان خوی تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار داشته و تمام شهرهای این شهرستان دارای تاسیسات آبرسانی می باشند.

سلطانی با توجه به کیفیت، بهداشت و سلامت آب آشامیدنی شهروندان و روستائیان را  از اولویت های نخست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی عنوان کرد و گفت: در این زمینه استفاده از تکنولوژی های جدید برای کاهش هزینه های تمام شده و کاهش میزان هدر رفت آب در شبکه های توزیع امری لازم و ضروری است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: