پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
بخشدار لشت‌نشا
جم با اشاره به اینکه در حال حاضر دو خودروی حمل زباله به صورت روزانه زباله‌های روستاهای بخش لشت‌نشا را به کارخانه کود آلی لاکان حمل می‌کنند، گفت: در هفته آینده وضعیت نابسامان پسماند روستاها حل خواهد شد و به روال عادی برمی‌گردیم.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیتی آنلاین در استان گیلان، جهانبخش جم، بخشدار لشت‌نشا در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری «لشت‌نشا خبر» در خصوص وضعیت پسماند در روستاهای بخش لشت‌نشا اظهار کرد: مشکلی در خصوص حمل پسماند روستاهای بخش وجود داشت که خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیدیم شاهد وضعیت بهتری هستیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو خودروی حمل زباله به صورت روزانه زباله‌های روستاهای بخش لشت‌نشا را به کارخانه کود آلی لاکان حمل می‌کنند، گفت: در هفته آینده وضعیت نابسامان پسماند روستاها حل خواهد شد و به روال عادی برمی‌گردیم.

جم با بیان اینکه روزانه ۸ تن زباله از روستاهای بخش لشت‌نشا جمع‌آوری می‌شود، اظهار کرد: بعضی روستاها در جمع‌آوری زباله مشکلاتی داشتند که با جلساتی که برگزار کردیم این مشکلات را مرتفع کردیم و ان‌شاءالله در آینده نزدیک اتفاقات خوبی در این زمینه رخ خواهد داد.

شایان ذکر است پیش از این نیز "سید حنان میرهاشمی"، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر لشت‌نشا در خصوص مشکلات زباله در روستاهای بخش لشت‌نشا و عدم انتساب چنین مشکلاتی به مجموعه شهرداری و شورای شهر اظهار نظر کرده بود.


وی طی گفتگویی با پایگاه خبری لشت‌نشا خبر، با بیان اینکه بسیاری از روستاهای بخش لشت‌نشا در زمینه حمل زباله دچار مشکل هستند و متأسفانه منظره زشت انباشت و دپوی زباله در روستاها هم دیده می‌شود، چنین گفته بود: مراجعه زیادی از حوزه روستایی به ما می‌شود و برخی تصور می‌کنند شهرداری لشت‌نشا متولی حمل زباله روستاهای بخش است در صورتی که اساسا متولی حمل زباله در روستاها بخشداری است.

میرهاشمی در جایی دیگر اظهار کرده است که به طور کلی منطقه لشت‌نشا چه در حوزه شهری و چه در حیطه روستایی با معضل پسماند و مشکلات جمع‌آوری و حمل زباله که بخش اعظم آن با صرف نظر از مقولاتی از قبیل مسائل فرهنگی و مباحث مربوط به تفکیک زباله از مبدا، در ارتباط با تعداد ناکافی یا فرسودگی ماشین آلات مورد استفاده می‌باشد، دست به گریبان است، بدین جهت از کلیه دست اندر کاران، مسئولین ذیربط و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم تا در راستای رفع این معضل به یاری سرزمین لشت‌نشا که به نوعی از زوایای متعدد، مظلوم و محروم واقع شده، بشتابند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: